PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598360}

Generacja hmm

Generation Um...
4,3 1 767
ocen
4,3 10 1 1767
Generacja hmm
powrót do forum filmu Generacja hmm

niestety odłożyłam film po przeczytaniu kiepskich recenzji i komentarzy.
Film jest inny, zdecydowanie. Na początku nie mogłam się zmotywować by na prawdę usiąść i obejrzeć go w całości. Zaczynałam go oglądać kilka razy i wyłączałam po kilku minutach.
Teraz zmobilizowałam się do obejrzenia go w całości i pomału widzę, co ma przekazać ten film.
Nie jest on głupi, jak na pierwszy rzut oka mi się wydawał. Nie widać sensu ani głębi. Początek jest niefascynujący i ciągnie się w nieskończoność. Ale z czasem widzę pewną linię i trochę zamazany cel. Typowy film independent, może dlatego wielu ludziom się nie podoba. Nie pokazuje przeciętnych ludzi których stać na wszystko (realność standartowych filmów Hollywood), tylko tą inną stronę, ludzi zagubionych, którzy nie mogą dać sobie rady z życiem. Dopiero z czasem widać, jakie charaktery kryją się w ciałach tych na pierwszy rzut oka "świrów". Najpierw myślałam, że nawet ja nie jestem aż tak wielką fanką Keanu Reeves'a by to obejrzeć. Ale po przeczytaniu wywiadu na temat tego filmu z nim, rozumiem, co on w tym widzi i nawet odrobinę rozumiem, czemu go to zafascynowało. Keanu Reeves nie gra w głupich produkcjach, więc na pewno miał dobry powód, by przyjąć tę propozycję. Ten film pozostawia pytania. Nie jest to film, po który bym leciała do sklepu by kupić na DVD, ale nie żałuję, że w końcu usiadłam do niego i obejrzałam w całości.

ocenił(a) film na 10
MrsStraciatella

Dla mnie film genialny, ale to kino dla osób wybranych. Ja go rozumiem bo mam podobnie jak bohaterowie, daleko od domu, bezsens swojej pracy, małe perspektywy na zmiany, w pewnym sensie przegrane życie w tym kraju,a lat ciągle ubywa.

ocenił(a) film na 6
MrsStraciatella

podzielam twoją opinię

ocenił(a) film na 7
MrsStraciatella

Film dobry, nie miał być to przebój kinowy, a jeśli komuś nie przypadł do gustu, no cóż to już nie wina aktorów, gdyż tego typu filmy z reguły przemawiają tylko do specyficznych odbiorców, ukazują samo życie a życie nie zawsze musi byc ekscytujące czy wręcz nam się podobać - i tak też jest ten film.

ocenił(a) film na 7
kompstar

Dołączam do Twojej opinii jak i oceny - 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones