PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597664}

Geniusz

Genius
6,5 15 391
ocen
6,5 10 1 15391
5,7 11
ocen krytyków
Geniusz
powrót do forum filmu Geniusz

Premiera

ocenił(a) film na 8

Dlaczego film mimo takich nazwisk i tematu film nie wszedł do szerokiej dystrybucji? Brak w 2 dużych miastach, ani w Cinema City, ani w Multikinie, ani Heliosie... Co to się dzieje, najpierw BFG tylko z dubbingiem, teraz to...

MaX_20

Z jednej strony żyjemy w zachodnim kraju, a z drugiej w Polsce dostęp do kultury jest bardzo ograniczony. Jak otwiera się internet, widać ile rzeczy nas omija i co się dzieje na świecie.

ocenił(a) film na 5
AprilRyan23

W jaki sposób można otworzyć internet?

berni_

Może chodziło o Internet Explorer ))

ocenił(a) film na 5
_wilczur_

Teraz, to już nawet o Internet Explorer trudno ;b

ocenił(a) film na 8
MaX_20

Nazwiska ciekawe, ale film raczej dla wąskiej grupy odbiorców. Dlatego film puszczają m.in w takich kinach jak KINO KULTURA na nowym świecie i z tego co widziałem, to jeszcze Luna w Warszawie. Nie wiem, jak z innymi miastami.

ocenił(a) film na 8
tomek9136

zgadzam się - we Wrocławiu puszczają w DCF, ale to dobrze,
małe studyjne kina na takie filmy jak znalazł.
A w multikinie wielka sala, godzina reklam i popcorn.
a film raczej dla osób, które chcą po prostu obejrzeć ładne kino bez przeciskania się przez tłumy w galeriach i kilometry reklam. :)

ocenił(a) film na 7
_Ka_ro_li_na

Ja się przecisnąłem przez tłumy w centrum handlowym (sztuka u nas, na prowincji, owszem — jest popularna, jednak tłumy w galeriach nieczęsto można spotkać), by dostać się na jedyny pokaz w naszym małomiasteczkowym multipleksie. Sala była pełna, popcornu nie zauważyłem.

MaX_20

Dziś w AleKino+ o 20:00 i z napisami. A jeśli nie dziś, to będzie jeszcze nieraz, jak znam życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones