Film

George B.

1997 1 godz. 38 min.
6,4 8
ocen społeczności
6,4 10 1 8
47
chce zobaczyć
George B. jest 40-letnim kawalerem, niezbyt bystrym, ale uczciwym i naiwnym jak dziecko. Pracuje w barze jako sprzątacz,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

George B. jest 40-letnim kawalerem, niezbyt bystrym, ale uczciwym i naiwnym jak dziecko. Pracuje w barze jako sprzątacz, mieszka w eleganckiej dzielnicy, w pięknym domu, który kupił za niewielką kwotę. W dniu urodzin wygrywa w kasynie sporą sumę pieniędzy. Wciąż jednak marzy o założeniu rodziny. W końcu zakochuje się Angeli, młodej ekspedientce z domu towarowego, która ma inne plany na przyszłość niż zadurzony w niej poczciwina.

studio
Tango West
inne tytuły
Film kręcono w Chico (Kalifornia, USA) i Reno (Nevada, USA).
  • Gdzie znaleźć ten film???

    czarna_87

    Mozolne śledztwo w internecie nie dało niestety żadnych skutków, na allegro nie istnieje... Bardzo chciałabym zobaczyć, widzę, ze ktoś już ocenił. Jeśli ktoś ma szczęście być posiadaczem tego filmu z pocałowaniem ręki odkupię ;) Jako zaciekła fanka Davida Morse nie poddam się za nic ;)

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.