PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768105}
6,5 20 178
ocen
6,5 10 1 20178
6,2 6
ocen krytyków
Ghostland
powrót do forum filmu Ghostland

?

ocenił(a) film na 8

Powie mi ktoś o czym jest film tak w skrócie bez spojlerowania, wiem tyle że nie o duchach ... Czy jest podobny do Martrys ?

ocenił(a) film na 8
horrorlady

Ciężko powiedzieć bez spoilerowania, bo film zaczyna się pozornie jak zwykły kijowy horror, a potem ewoluuje w coś bardzo hardkorowego, ale i odmiennego.
Bardzo przypomina Martyrs, więc jeśli ci się podobało, to śmiało się za to bierz.

ocenił(a) film na 8
Fassassin

A czy film jest az tak drastyczny jak Martrys ? Bo jeśli tak to jednak boje się iść na to do kina, tamten film był dla mnie za mocny, ale jeśli nie jest tak brutalny to chetnie się wybiore

ocenił(a) film na 8
horrorlady

Jest xD

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Ok , dzięki :) dobrze wiedzieć przynajmniej nie będe załować wydanych pieniędzy na kino xD

ocenił(a) film na 8
Fassassin

Jednak pojechałam na film :D i nie żałuje

ocenił(a) film na 8
horrorlady

I co faktycznie jak Martyrs? Bo mnie zaintrygował, same dobre oceny ale Martyrsa bardzo ciężko mi się oglądało.

ocenił(a) film na 8
Zajcevv

Oglądnij śmiało :) nie jest aż tak mocny jak Martrys , ja się bałam iść do kina, ale spokojnie dało się oglądać :) polecam film

horrorlady

Moim zdaniem lzejszy od "Martys", na tamtym filmie czasem ciezko ogladalo sie brutalne sceny a tu jest tego mniej. "Martys" moim zdaniem jednak jest lepszy, a ten ffilm sredni slabo trzymal mnie w napieciu a chwilami smieszyl slabi napastnicy i ciezko bylo mi sie wczuc w te historie.

ocenił(a) film na 8
Zajcevv

Fakt, wydaje się lżejszy od Martyrs, tu nikt nikogo nie obdziera ze skóry, ale nie zmienia to faktu, że ma kilka bardzo brutalnych sekwencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones