PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 771 174
oceny
8,1 10 1 771174
7,3 47
ocen krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

Nie napiszę, że film był nudny, bo i nie był. Tyle, że odnoszę wrażenie, że gdyby odrzeć film z nakładu finansowego, głośnych nazwisk i wysokobudżetowej reklamy oraz wspaniałego tła muzycznego byłby właśnie tylko na szóstkę.

ocenił(a) film na 10
fickDich

To powiem ci że głupio myślisz, bo musieli by jeszcze odrzeć go ze scenariusza, a tak apropo nie ocenia się filmów jakimi by były gdyby coś tam coś tam, bo tak każdy film wychodzi słabo, masz głupi sposób oceniania

shady_88

to nie sposób oceniania, takie odniosłam wrażenie. uważam, że są o wiele lepsze filmy z mniejszą dozą niepotrzebnej spektakularności. a ocena 6/10 to dobra ocena, nieprawdaż ? ;)
btw dlaczego ze scenariusza ? bo z reguły widzowie nie chcą chodzić do kin na 'tanie' filmy ?

fickDich

Fakt, gdyby obedrzeć film z tych rzeczy dałbym 7/10
Ale skoro są to trzeba dodać 1 puknt za super muzyke
Drugi pkt za efekty, które sa dzieki nakładowi finansowemu
trzeci za 'głośne' nazwiksa i za gre aktorska.
W rezultacie 10/10 przynajmniej

ocenił(a) film na 6
hunter_mich

A wg mnie film nie zasluguje na tak wysoka ocene. Postac maximusa jest po prostu idealna (bez wad itd) a w takim wypadku niewiele mu brakuje by stac sie supermanem. W wiekszosci przypadkow rezyser spisal sie dobrze, ale w kilku scenach te tygrysy wygladaly bardzo sztucznie. Co do muzyki to Zimmer ma juz lepsze dokonania na swoim koncie (chocby swietny soundtrack Rain-mana) muzyka dobra ale bez rewelacji. Mimo to film oglada sie bardzo przyjemnie, w wiekszosci przypadkow nie ma nielogicznosci albo luk w scenariuszu, gra aktorska na wysokim poziomie. Niestety film zawiera pewnien element ktory niemilosiernie mnie drazni w produkcjach tego typu i.e. przesadny patos. Na szczescie nie ma go wiele, ale na koncowej przemowie zaczelo mnie lekko skrecac. Co tam, jest to moje zdanie. wg mnie na wiecej niz 8 nie zasluguje, jest wiele lepszych filmow, ktore moglyby zajac miejsce gladiatora.

ocenił(a) film na 10
bornstubborn

Gladiator nawet jak na Zimmera prezentuje niesamowicie wysoki poziom. Muzyka z Rainmana jest o co najmniej klasę niżej niż arcydzieło muzyczne, jakim jest Gladiator. Dla mnie jest to score numer 1 Zimmera i najlepszy w ogóle.

ocenił(a) film na 3
fickDich

Dla mnie to niesłychanie nudny i nijaki film. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tego "dzieła". Oglądnąć i zapomnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones