PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=936}
8,1 770 171
ocen
8,1 10 1 770171
7,2 42
oceny krytyków
Gladiator
powrót do forum filmu Gladiator

Uwielbiam!

ocenił(a) film na 10

Jeden z moich ukochanych filmów, do którego wracam przynajmniej raz w roku. Jest tu wszystko - dramat, zmiany akcji, fantastyczne sceny walk, odrobina humoru, miłość, przyjaźń, bardzo dobry scenariusz świetnie zrealizowany, niesamowita gra aktorska i genialna muzyka. Nie przeszkadzają mi nawet nieścisłości historyczne i błędy. Film jest super zrealizowany i to jest najważniejsze! Fantastyczny jest Crowe, ale ja chyba jednak bardziej skłaniam się ku temu, że Phoenix ukradł widowisko całej reszcie - zagrał tak, że za każdym razem mam ciary, jak widzę go w tej roli. Świetna jest pierwsza bitwa z Germanami i później walki w Koloseum - zrealizowane szybko, ale tak że nie traci się żadnego momentu. Są sceny, które mogłabym oglądać na okrągło i wciąż. Absolutnie neisamowity i godny polecenia każdemu!

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

też lubię wracać do Gladiatora, robię to zwłaszcza ze względu na Crowe, co on zrobił z ta rolą to mistrzostwo

ocenił(a) film na 10
milo_94

Co prawda to prawda!

ocenił(a) film na 10
KrecikJ23

Właśnie! Sceny z bitwy czy aren najlepsze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones