PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 234
oceny
6,2 10 1 80234
4,6 9
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Ciekawe , fajnie wykonane ... szkoda że niezgodne z prawdą ... tj. z mitologią :) Ciekawe , fajnie
zaaranżowane kino ... warto zawiesić oko , lecz niestety trochę rażą błędy logiczne ... 6/10

Adash

Jaka logika w filmie fantasy, przecież to wszystko fikcja.

dieselltechnic

chodziło mi o fakty mitologiczne ... to chyba logiczne?

Adash

Nie logiczne - w żadnym momencie kampanii reklamowej, ani w żadnym opisie nie jest ani słowem wspomniane, że ten film to ekranizacja mitologii. Jest to kontynuacja 'Clash of the Titans', który już sam w sobie był luźną adaptacją mitu o Perseuszu. Opowieść milczy o tym co było dalej więc chyba oczywiste, że twórcy musieli wymyśleć coś zupełnie nowego. Btw nie ma czegoś takiego jak "fakty mitologiczne" - mitologia to fikcja, nie fakty :-)

nevler

Oj z jednej strony masz racje ... to trochę paradoks :) Mając na myśli stwierdzenie "fakty mitologiczne" miałem na myśli udokumentowane treści autorów ... Parandowski, Markowksa , Srokowska itp :)

Adash

No, to jak już napisałem, oczekiwanie po tym filmie ekranizacji Parandowskiego jest ... no, nie powiem czym :-)

Adash

8/10 film naprawdę nieźle zrobiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones