PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121967}

Gnomeo i Julia

Gnomeo and Juliet
6,1 38 549
ocen
6,1 10 1 38549
2,8 5
ocen krytyków
Gnomeo i Julia
powrót do forum filmu Gnomeo i Julia

nad poczuciem multum bezproduktywnie wolno przepływającego czasu zaplecionego oklepanym starym jak świat wątkiem zubożonym tragicznie po to by ustąpić miejsca graficznej ekwilibrystyce i gagom niepotrzebnie mieszającym tylko w głowach dla najmłodszej widowni. ten film jeżeli ma docierać to za pomocą obrazu także bez 3d czy full hd można się poczuć lekko zawiedzionym

ocenił(a) film na 6
kamik0

prosto i rzeczowo to ująłeś jednak według mnie po głębszej kontemplacji można skonkludować że symplifikacja głównego wątku była obligatoryjna ze względu na widownie w okresie adolescencji

Tycjan_Sidorski

doszedłem do takiego wniosku po upłynięciu 5min i 10sek po napisaniu tego posta dlatego też nie byłem w stanie dodać adnotacji w tej kwestii nad czym dzięki Tobie już nie ubolewam :)

kamik0

czemu? ja uważam, że film jest całkiem fajny, mój 10-letni brat zainteresował się dzięki niemu "Romeo i Julią", (:D) bo trzeba przyznać, że fajnie przedstawili ich historię dzięki tym krasnalom. jedynie mogę się przyczepić do zakończenia, zrobiłoby większe wrażenie gdyby oba krasnale na końcu umarły, bo już nudne się robią te happyendy.

louisvuitton

oczywiście razem z najmłodszymi można spędzić seans bardzo przyjemnie :)

ocenił(a) film na 10
louisvuitton

Moim zdaniem wystarczy, że dramat kończy się tragiczną śmiercią nieszczęsnych kochanków. Dajmy pożyć biednym krasnalom :)

ocenił(a) film na 10
kiniotek

Bardzo piękna bajka.Trochę odwrócenie tragicznej historii dwojga zakochanych z pokręconym happy endem.Dla Mnie bomba
Ocena 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones