Film

2008 2 godz. 26 min.
6,1 198
ocen
6,1 10 1 198
162
chce zobaczyć
{"id":"265274","linkUrl":"/film/God+Tussi+Great+Ho-2008-265274","alt":"God Tussi Great Ho","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/52/74/265274/7198703.2.jpg"}
Arun Prajapati (Salman Khan) pracuje w telewizji. Bardzo pragnie odnieść sukces w pracy. Ponadto jest zakochany w Alii... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Arun Prajapati (Salman Khan) pracuje w telewizji. Bardzo pragnie odnieść sukces w pracy. Ponadto jest zakochany w Alii (Priyanka Chopra). Dziewczyna jest gwiazdą pracującą w tej samem stacji. Za nic nie jest w stanie wyznać jej miłości. Tymczasem Rocky (Sohail Khan) dostaje stanowisko, o które Arun tak bardzo się starał i chłopak wierzy,Arun Prajapati (Salman Khan) pracuje w telewizji. Bardzo pragnie odnieść sukces w pracy. Ponadto jest zakochany w Alii (Priyanka Chopra). Dziewczyna jest gwiazdą pracującą w tej samem stacji. Za nic nie jest w stanie wyznać jej miłości. Tymczasem Rocky (Sohail Khan) dostaje stanowisko, o które Arun tak bardzo się starał i chłopak wierzy, że to właśnie Rocky zdobędzie miłość Alii. Chłopak o wszystkie swoje niepowodzenia wini Boga (Amitabh Bachchan). W niedługim czasie Arun spotyka Wszechmogącego. Po dyskusji między obydwoma Bóg decyduje się dać Arunowi moc, aby rządził światem przez siedem dni. Od chwili uzyskania mocy, chłopak zacząć odnosić upragnione sukcesy: spycha Rocky'ego na boczny tor i podbija serce Alii. Wszechmogący karci Aruna, gdy widzi, że jedyne co chłopak robi, to używanie mocy do własnych korzyści. Arun zaczyna wsłuchiwać się w modlitwy ludzi. Szybko zaczyna rozumieć, że spełnianie marzeń każdej po kolei osoby zajmie mu zbyt dużo czasu. Dlatego sprawia, że spełniają się życzenia wszystkich. Nie przewidział jednak tego, że spełni się również marzenie Rocky'ego.

boxoffice
$2 916 828 na świecie
$163 756 w USA
$2 753 072 poza USA
na podstawie
Rumi Jaffery (dialogi) / Yunus Sajawal (materiały do scenariusza, historia)
studio
Films & Casting Temple Pvt. Ltd. Sydney / Reliance Big Pictures / Shaboo Arts
tytuł oryg.
God Tussi Great Ho
inne tytuły
God You Are Great
Więcej...
Film kręcono w Bombaju (Indie).
15.08.2008 film miał premierę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Władze, do których wpłynęły liczne skargi na obrazę wartości muzułmańskich, wystosowały pismo z prośbą o zakaz wyświetlania filmu. W rezultacie Narodowa Rada Mediów postanowiła zakazać dalszego wyświetlania.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bollywood again...

  _illusion_

  Żenada. Niedługo każdy film przerobią na tą swoją durną modłę. Amerykańce robię remake'i swoich filmów, a oni remake'i remake'ów.

 • nawet przyjemny

  neela96 ocenił(a) film na 8

  lekki, fajna obsada, na zabicie nudy akurat

  • Napisy PL

   Madleen

   Posiada ktoś napisy polskie do tego filmu, lub wie gdzie można je znaleźć? Jeśli tak piszcie na maila: madleen27@wp.pl Z góry dzięki!

   • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem Kaoq1234