PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103954}

Godzilla kontra Mothra

Gojira tai Mosura
6,3 2 082
oceny
6,3 10 1 2082
Godzilla kontra Mothra
powrót do forum filmu Godzilla kontra Mothra

Dobry 

ocenił(a) film na 7

Film jest dobry, w dużej mierze zawdzięcza to niesamowitemu klimatowi, taka klasyka początku 90s. Muzyka wspaniała jest, jak w każdej Godzilli, aktorstwo nawet ok, tragedia nastąpiła w Destruktorze i w Shinsei, starsze produkcje mają całkiem niezłe aktorstwo. Film ogląda się przyjemnie i szybko, co znaczy, że jest ciekawy. Efekty specjalne, fakt, słabe, ale nie dla nich się oglada Godzillie.

Jaką wersję lektorską najabardziej lubicie ? Z Lucjanem Szołajskim (VHS), Tomaszem Magierem (TVP1) czy Piotrem Borowcem (DVD) ? Ja mam wydanie zarówno VHS i DVD i rip z TVP i wszystkie są dobre. Znaczy Borowca nie lubię to odpalam z napisami, Magier czyta bardzo dobrze, a wersję z Szołajskim katowałem w dzieciństwie, niemal codziennie i na pamięć znam cytaty, więc odpoczywam od niej narazie. Więc teraz oglądam raz z DVD i raz z TVP, a Visiona zostawię na specjalną okazję.

Goro_Gondo

Zabieram się o oglądania.. Na CDA pisze ze to druga część.. Taka dobra ta część że tyle razy oglądasz???

ocenił(a) film na 7
styka1991_1302

Raczej druga wersja, pierwsza była w 1964 roku. W serii Heisei odświeżono kilka fabuł z serii Showa lub twórcy wykorzystywali z niej poszczególne motywy, które wpletli w inne historie, np. wątek "Mechagodzilli", czy "Króla Ghidory".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones