PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750312}
5,9 29 031
ocen
5,9 10 1 29031
5,2 18
ocen krytyków
Godzilla vs. Kong
powrót do forum filmu Godzilla vs. Kong

OMG!!! :-(

ocenił(a) film na 5

Człowiek się napalił jak szczerbaty na herbatniki a tu...lipton! Naprawdę odnoszę wrażenie, że "gatunek scenarzystów" to już wymarłe środowisko. Film właściwie bez JAKIEKOLWIEK fabuły, o grze aktorskiej też nie wspomnę bo jej zwyczajnie nie było. Nie będę spoilerował ale jak dla mnie to film słabszy niż Godzilla 2 który też 'wybitny" nie był.

użytkownik usunięty
Teddy_6

W końcu to film, w którym chodzi tak naprawdę o starcie dwóch tytanów, i ewentualnie o błachy powód, przez który dojdzie do starcia. Jedynie co mogło być lepiej zrobione fabularnie, to moment w którym Kong zdobywa topór.

ocenił(a) film na 7
Teddy_6

Az sie boje oglądac poniewaz Godzilla 2 jak dla mnie padaka

ocenił(a) film na 5
Teddy_6

W połowie filmu musiałem się zdrzemnąć ab nabrać siły na następną godzinę.

ocenił(a) film na 5
Hejter666

:-) Ja film oglądałem z przerwami łącznie ponad 3 godziny (chociaż on sam trwa 1:53) ;-)

ocenił(a) film na 5
Teddy_6

Zgadzam się. Ja obejrzałem go "na raz" a i tak ledwo zmęczyłem.

dead_fw

to moze lepiej dobranocki oglądaj akurat dla ciebie

ocenił(a) film na 5
kolo_103

Nie omieszkam, hehe.

Hejter666

Przynajmniej już wiesz że takie filmy są nie dla Ciebie do oglądania i komentowania :)

ocenił(a) film na 5
lukasq_2

Wręcz przeciwnie. Moje klimaty. Problem z tym filmem jest taki, że jest to zły film o niczym i samymi efektami się nie obroni. Następny będzie Kong w kosmosie :)

Hejter666

Film o walce godzilli z kongiem wiec o czymś jednak był.

Hejter666

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Teddy_6

Serio tylko 5 ? Dla mnie taka ocena należy się filmom naprawdę z dupy typu hmm Vicky Cristina Barcelona. Jest sporo niedociągnięć oczywiście. Fabuła zbyt prosta czy gra aktorów. Ale nie o to w tym filmie miało chodzić. Chyba trochę pojechałeś z tą oceną...

ocenił(a) film na 5
lukasq_2

Właściwie to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu tylko 5? A za co miałem dać więcej? Za efekty? Widziałem już lepsze w innych filmach. Fabuła z dupy, gra aktorska również lipna, zdecydowanie bardziej podobała mi się Godzilla z 2014 jak i Kong: Wyspa Czaszki.

Teddy_6

No tak bo powinni wszyscy usiąść przy ognisku i opowiadać życiowe historie oraz umoralniać widownie wtedy byłbyś szczęśliwy.

ocenił(a) film na 5
kolo_103

Nie wiem jakie Ty filmy preferujesz ale dla mnie film MUSI mieć jakąś fabułę, ten nie posiada żadnej! Jak chciałbym oglądać tylko i wyłącznie niezłe efekty to wolałbym sobie pograć w gry na konsoli...

Teddy_6

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones