PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638157}
6,5 14 557
ocen
6,5 10 1 14557
Godziny Wyścig z czasem
powrót do forum filmu Godziny - Wyścig z czasem

Trzyma w napięciu, całkiem nieźle zagrany przez Walkera... no i wzruszający, szczególnie ta ostatnia
scena- przyznaję że się pobeczałem. Szczególnie mocno odbiorą to zapewne młodzi rodzice, tacy jak
ja... Bardzo dobrze mi się oglądało, polecam z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 7
fan_pl

Może nie młodzi rodzice bo do takiego mi daleko :D ale raczej świeżo upieczeni rodzice :) Mam wrażenie że oni odbiorą ten film w szczególny sposób.

ocenił(a) film na 9
fan_pl

Ja rodzicem nie jestem ale zauważyłam, że wystarczy być człowiekiem, żeby ten film poruszył. Dla mnie naprawdę świetny, nie rozumiem tak niskiej oceny.

ocenił(a) film na 6
fan_pl

Całkiem fajnie się ogląda to prawda. Jedna jest kompletnie nierealny ... Niby to przywilej filmu, jednak jeśli ktoś operuje w nim czasem, to niestety ale trzeba się tego trzymać .

fan_pl

film jest absurdalny

ocenił(a) film na 10
potente

why? mnie trzymal w napieciu a na koniec przyznam, zryczałam się.
Biorąc po uwagę jego niedawną, nagłą śmierć , zwiazanie silne z jego z córką = rynna deszczu łez :( RIP Paul...

ocenił(a) film na 6
fan_pl

Być może masz rację na temat świeżo upieczonych rodzicach, ale film mimo wszystko jest nudnawy.
Film nie jest długi, ale niektóre sceny się po prostu dłużą.
Film miał wzruszać i pewnie tak było dla wielu, ale nie dla mnie:(
Bylem ciekawy co bohater wymyśli, żeby podtrzymać dziecko przy życiu.
Fajnie to wyszło jak szukał tego, tamtego. Taki survival. Ale znowu sceny kiedy siedział i coś wspominał to od razu mnie zaczęło to nudzić.
Po prostu te retrospekcje nie wyszły. Miały przybliżyć widzowi więź między mężem, a żoną. Ja tego nie poczułem.
Gdyby nie nazwisko aktora, to nawet bym nie natknął się na film.
Ode mnie szóstka, za Walkera i racjonalną pomoc (np. szybkie dostarczenie ładowania) dla dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones