plakat filmu Gospel

Gospel

The Gospel
6,1 237
ocen
6,1 10 1 237
203
chce zobaczyć
{"type":"film","id":230236,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gospel-2005-230236/tv","text":"W TV"}]}
Gospel
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


"The Gospel" jest współczesnym dramatem o miłości i zbawieniu, osadzonym w świecie muzyki gospel i Afro - Amerykańskiego kościoła. Gwiazdą filmu "Gospel" jest Boris Kodjoe grający popularnego artystę R'n'B, który będąc u szczytu swojej kariery, odseparowany od swojej rodziny - liderów chrześcijańskich w rodzinnym kościele na południu -"The Gospel" jest współczesnym dramatem o miłości i zbawieniu, osadzonym w świecie muzyki gospel i Afro - Amerykańskiego kościoła. Gwiazdą filmu "Gospel" jest Boris Kodjoe grający popularnego artystę R'n'B, który będąc u szczytu swojej kariery, odseparowany od swojej rodziny - liderów chrześcijańskich w rodzinnym kościele na południu - dowiaduje się, że jego ojciec (Clifton Powell), biskup kościoła jest śmiertelnie chory, powraca do domu, gdzie jest zmuszony zmierzyć się z demonami z przeszłości. Odkrywa, że jego rywal z dzieciństwa (Idris Elba) został wytypowany na następcę jego ojca w kościele, ponadto ożenił się z kuzynką Davida (Nona Gaye). Spotykając się z gościnnością członków rodziny, jednocześnie odkrywa nielojalność w imperium muzycznym, które stworzył - a wszystko to kiedy się zmaga by zawrzeć pokój ze swoją rodziną, Bogiem i samym sobą.

Gospel
Zwiastun nr 1 1:42
nr 1 2009-11-16T11:42:35 https://fwcdn.pl/webv/53/75/15375/thumbnail.15375.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/136/230236/the_gospel__2005____trailer.vp9.1080p.webm
Gospel zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.