film

Goyo

2024
1h 47m
5,8 247
ocen
5,8 10 1 247
Autystyczny przewodnik muzealny kieruje się w życiu jasno określonymi zasadami - aż zakochuje się w swojej współpracownicy i musi poradzić sobie z falą nowych emocji. Zobacz pełny opis
Goyo zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Goyo
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-06-21T15:10:04 https://fwcdn.pl/webv/93/20/69320/69320.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/294/10055094/Goyo_Trailer_oficial_Netflix.vp9.1080p.webm

Goyo jest osobą autystyczną, wielbicielem Vincenta van Gogha i przewodnikiem w Państwowym Muzeum Sztuk Pięknych w Buenos Aires. Rutynę jego codziennych obowiązków przerywa nagłe uczucie, którym obdarza nową strażniczkę w muzeum. Problem w tym, że wskutek małżeńskich problemów Eva nie wierzy już w miłość, a czasem także w siebie. Zaskakujące spotkanie Goyo i Evy odmienia jednak ich oboje i pozwala im na nowo odkryć, jak to jest kochać i być kochanym.

dystrybucja
Netflix
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Buenos Aires (Argentyna).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Postać

ocenił(a) film na 8

Jestem pod wrazeniem zagranej roli Goyo.Mnie film się podobał .Dałam mocne 8.

Jak facet się zakocha, to potrafi wszystko.
Nawet góry może przenosić.
Pod jednym warunkiem - musi się czuć kochany.
Bo inaczej jest idiotą...

Goyo. Przekonujący i naprawdę imponująco zagrana postać. Aspergerowiec i tragiczna miłość do kobiety, która no cóż też nie ma łatwo. Dobrze spędzony czas z bohaterami tej opowieści.

Trochę dziwaczny ale dosyć skuteczny ,jak nic zarywa babkę która mu się podoba ? Kwestia gustu ... Jeden woli córkę drugi teściową .... Film obejrzeć można szału brak ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones