Odtwórz Zwiastun nr 2 2:02

Zobacz Greetings from Tim Buckley zwiastun

Film

2012 1 godz. 39 min.
6,1 337
ocen
6,1 10 337
2 537
chce zobaczyć
{"id":"624559","linkUrl":"/film/Greetings+from+Tim+Buckley-2012-624559","alt":"Greetings from Tim Buckley","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/59/624559/7536753.2.jpg"}
W 1991 roku Jeff Buckley, nieznany dwudziestoczteroletni muzyk z Los Angeles zostaje zaproszony do uczestnictwa w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Greetings from Tim Buckley
Greetings from Tim Buckley (2012) Zwiastun nr 2 2:02
Greetings from Tim Buckley
Greetings from Tim Buckley (2012) Zwiastun nr 1 3:28
Greetings from Tim Buckley | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2012 | Film W 1991 roku [person=239095]Jeff Buckley[/person], nieznany dwudziestoczteroletni muzyk z Los Angeles zostaje zaproszony do uczestnictwa w organizowanym w Nowym Jorku koncercie. Wydarzenie ma być poświęcone zmarłemu ojcu [person=239095]Jeffa[/person] - [person=408642]Timowi Buckleyowi[/person], ikonie folku i jazz rocka. W czasie poprzedzającym koncert [person=239095]Jeff[/person] zmaga się z egzystencjalnymi wątpliwościami oraz próbuje sobie poradzić z dziedzictwem sławnego ojca. Z pomocą enigmatycznej młodej kobiety pracującej przy organizacji koncertu, zdobywa się jednak na odwagę, by wystąpić. Śpiewając piosenki ojca zachwyca publiczność i rozpoczyna swoją własną, błyskawiczną karierę. Film równolegle opisuje wydarzenia z 1991 i 1966 roku, przeplatając losy ojca i syna, którzy byli jednymi z najbardziej uwielbianych muzyków swoich czasów.

W 1991 roku Jeff Buckley, nieznany dwudziestoczteroletni muzyk z Los Angeles zostaje zaproszony do uczestnictwa w organizowanym w Nowym Jorku koncercie. Wydarzenie ma być poświęcone zmarłemu ojcu Jeffa - Timowi Buckleyowi, ikonie folku i jazz rocka. W czasie poprzedzającym koncert Jeff zmaga się z egzystencjalnymi wątpliwościami orazW 1991 roku Jeff Buckley, nieznany dwudziestoczteroletni muzyk z Los Angeles zostaje zaproszony do uczestnictwa w organizowanym w Nowym Jorku koncercie. Wydarzenie ma być poświęcone zmarłemu ojcu Jeffa - Timowi Buckleyowi, ikonie folku i jazz rocka. W czasie poprzedzającym koncert Jeff zmaga się z egzystencjalnymi wątpliwościami oraz próbuje sobie poradzić z dziedzictwem sławnego ojca. Z pomocą enigmatycznej młodej kobiety pracującej przy organizacji koncertu, zdobywa się jednak na odwagę, by wystąpić. Śpiewając piosenki ojca zachwyca publiczność i rozpoczyna swoją własną, błyskawiczną karierę. Film równolegle opisuje wydarzenia z 1991 i 1966 roku, przeplatając losy ojca i syna, którzy byli jednymi z najbardziej uwielbianych muzyków swoich czasów.

studio
Archer Gray Productions / From A to Z Productions / Smuggler
data produkcji
2012
tytuł oryg.
Greetings from Tim Buckley
inne tytuły
Film był kręcony w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Część scen powstała w Kościele św. Anny na Brooklynie (Nowy Jork). To tam odbył się w 1991 roku poświęcony Timowi Buckleyowi koncert, o którym mowa w filmie.
Wszystkie piosenki śpiewane w filmie przez Penna Badgleya były wykonywane na żywo, podczas kręcenia poszczególnych scen.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Uwielbiam muzykę zarówno Tima, jak i Jeffa Buckley'a!

  Leticia ocenił(a) film na 5

  Ale ten film niestety rozczarowuje. Jest w nim tyle bezsensownie przedłużanych scen! Tylko muzyka na plus, ale szczerze mówiąc lepiej po prostu posłuchać płyt tych panów, a nie męczyć się z filmem :)

  2
  • Dozgonna wdzięczność!

   anitawisniewska84

   Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie mogę zobaczyć ten film, zyska moją dozgonną wdzięczność i dobry uczynek na koncie! :)

  • Gdzie?

   rock137

   Wie ktoś gdzie można obejrzeć ten film?

  • Penn Badgley

   atrammable ocenił(a) film na 7

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   • Jeff Buckley

    CzerwonyPazdziernik ocenił(a) film na 6

    Uwielbiam jego piosenki! Prawie nic o nim nie wiem ponieważ w sumie nie mam skąd. Więc moje pytanie może być głupie ale czy historia w filmie wydarzyła się naprawdę?