PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811261}

Greta

5,8 4 556
ocen
5,8 10 1 4556
3,8 10
ocen krytyków
Greta
powrót do forum filmu Greta

Ten film...czy to niechęć do napływających uchodźców z Węgier ? (ocena na wyrost :-)) Czy przytyk dla Europejczyków - że tak bardzo są odmienni? Szukają nowych możliwości - ale Ameryka (USA) ich przeraża ? Coś wiem o tym - moja ciotka - skrzypaczka grająca u Yehudi Menuhina dzięki emigracji do Stanów w czasie komuny - mimo świetnych warunków socjalnych - mieszkała w domu dla wybitnych uchodźców - po 20 latach powiedziała mi - że " w życiu nie chciałaby do końca swych dni mieszkać w USA (mimo tych wszystkich osiągnięć - októrych marzyła) - teraz dopiero docenia życie w Europie....

A może ten film ma przekaz - narodowa izolacja jest totalną samotnością- jeżeli swoim dzieciom nie pozwolimy odnaleźć swojego miejsca gdzie indziej - jak w ojczyźnie - doświadczymy upadku jako człowiek...?..

Filemonisko

Z drugiej strony, czy człowiek ma prawo dać "termin" psiakowi złapanemu przez hycla - do "odstrzału" ????
Cos takiego - to chyba tylko ....w USA...

ocenił(a) film na 6
Filemonisko

Tak powinno byc wszedzie ty wiesz ile by bylo psów w schroniskach gdyby nie uśpienie :D A co lepiej dać psu dożywocie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones