PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700242}

Grinch

The Grinch
6,7 20 654
oceny
6,7 10 1 20654
5,0 4
oceny krytyków
Grinch
powrót do forum filmu Grinch

Najsłabszy Grinch

ocenił(a) film na 1

Nie warto. Dorosły i młody widz będzie się nudził. Bajka nie śmieszna, bez emocji, przewidywalna, ciągła się strasznie, bez identyfikacji się z postaciami. Wiadomo na końcu przesłanie i morał ale zabrakło pomysłu autorom jak pokazać przemianę Grincha. Postać Grincha zaburzenia wielkościowe o charakterze psychotycznym, megaloman.

ocenił(a) film na 7
Pawel39

Jak można ufać opinii człowieka, który taką animację, jaka by nie była, ocenia na 1? Czymże przy tym projekcie są filmy klasy B albo poważne gnioty, które światła dziennego nie powinny ujrzeć? Ile u Ciebie takowe mają? 7? Ja mam 3 dychy na karku, jakoś się nie nudziłem. Jak nie lubię Grincha, tak miło spędziłem czas oglądając. Twoja głupia opinia wprowadza ludzi w błąd, nie wiem do kogo ją chciałeś skierować...

ocenił(a) film na 1
Masters3

Wyraziles swoją opinię że się nie nudziles i masz 30 lat na karku, fajnie. Nie wiem jak można zaufać twojej opinii bo i ja i moje 9 -letnie dziecko dawno się tak nie nudzilismy a ja nie pamiętam tak pozbawionej energii, żartu i emocji bajki. Nie wiem jak można się opierać na twojej opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones