PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401060}
6,5 90 100
ocen
6,5 10 1 90100
6,2 24
oceny krytyków
Grindhouse: Planet Terror
powrót do forum filmu Grindhouse: Planet Terror

mianowicie ten w ktorym ten dzieciaczek strzela sobie w glowe, to bylo tak glupie i przykre ze masakra ;/ nie wiadomo po jaka cholere dodany ?
a co do najlepszgo to uwazam ze to gdy film sie urywa i pisza ze tasma wyszla :DD

ocenił(a) film na 9
Shanks1337

Jak dla mnie właśnie scena z dzieciakiem była najlepsza, w ogóle się tego nie spodziewałem :)

ocenił(a) film na 7
pojebana

no tak, no ale to juz takie po prostu wredne bylo :/

ocenił(a) film na 7
Shanks1337

nie wiem czy wiesz, ale chcialam ci powiedziec, ze to dziecko tak na prawde nie umarło i żyje.

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
pojebana

Podzielam twoją opinię, wg mnie to też najlepsza scena gdyż nie spodziewałem się jej wgl. A ogólnie film mi się średnio podobał... Chociaż niczego innego nie oczekiwałem

ocenił(a) film na 5
marmolada38

Ja sie nie spodziewałem napisu że taśma urwana ;D

użytkownik usunięty
nicolas39

Na wczorajszym maratonie też prawie całe kino się nie spodziewało tego napisu...:)

użytkownik usunięty
Shanks1337

Scena z dzieckiem była przekomiczna! Tak to jest jak się daje dziecku broń. haha

Shanks1337

dodaj sobie fakt że ten mały to syn Rodrigueza

ocenił(a) film na 7
awksom

haha serio? :D
aa to diabel z tego Roberta ^^
ogolnie troche sie moje podejscie do czarnego humory zmienilo od czasu pisania tego tematu :D

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

mnie zupełnie zaskoczyła scena, w której Tarantino przychodzi do celi Cherry żeby ją zgwałcić i odpada mu penis. chodzi mi nie tyle o przebieg wydarzeń, co o fakt, że sam się obsadził do takiej roli we własnym filmie i za to go uwielbiam :)

ocenił(a) film na 7
efka93

to znaczy nie w swoim filmie tylko Rodrigueza :) i zauwaz ze w wiekszosci filmow Rodrigueza, swoich zreszta tez, Quentin pojawia sie w jakies zabawnej epizodycznej roli, np w Desperado byl typkiem w barze ktory opowiadal barmanowi o zakladzie, pamietna scena ;)

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

film oczywiście Rodrigueza, ale Tarantino był jednym z producentów, dlatego napisałam "we własnym filmie". zauważyłam już wcześniej, że Tarantino bawi się aktorstwem i nigdy nie odgrywa głównych ról w swoich filmach, tylko właśnie zawsze jakieś epizodyczne, tak jak w Django czy w Czterech Pokojach, ale takiej roli jak w Grindhouse to jeszcze nie widziałam :)

ocenił(a) film na 7
efka93

noo to fakt :D ogolnie fajna sprawa to jest ^^ pokazuje ze ma dystans do siebie :)
a tak jakm owilem, polecam scene z Deseprado, bo tez calkiem pozytywna ;)

użytkownik usunięty
Shanks1337

mały to syn rodrigueza a poza tym nakręcili dwie wersje tylko że w kinie pokazali że mały się zastrzelił była też druga gdzie okazało się że nic mu się nie stało i dotrwał do końca ale z niej zrezygnowali a te dwie bliźniaczki to kuzynki małego

ocenił(a) film na 7

ogolnie Rodriguez w swoich filmach wpycha rodzinke gdzie sie da :P
jak nie syna, to Dannego Trejo :3

użytkownik usunięty
Shanks1337

haha danny trejo,drobre:)

Shanks1337

Najwredniejsze było zabicie psa [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones