PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609135}

Grizzly

Into the Grizzly Maze
4,7 2 178
ocen
4,7 10 1 2178
Grizzly
powrót do forum filmu Grizzly

Za dużo rażących błędów

użytkownik usunięty

Głucha dziewczyna biolog, (nawet bez aparatów słuchowych), zwiedza sobie las pełen niedźwiedzi. Aż dziw, że jej mąż glina na to się zgodził. Jakby tego było mało, to mamy jeszcze większą głupotę. Wszyscy strzelają do gryzzly wielkości nosorożca, jakimś cudem trafiają tylko w cienkie drzewka. Kolejny fail to rzekomy doświadczony myśliwy z białym koniem w lesie, krótko mówiąc - szczyt głupoty. Zamiast straszyć śmieszy. ;p

ocenił(a) film na 3

I wiele, wiele więcej jest takich błędów... A mogło być ok... Słabe ujęcia i jeszcze gorszy montaż ;] ale po co ten koń? haha

użytkownik usunięty
Peszulino

Wg mojej hipotezy ten koń mógł służyć do a) ucieczki b) jako przynęta. Niemniej jego widoczność a zarazem "zapach" jaki ciągnie się za koniem zdradzały. Owszem byli myśliwi na koniach, np. Indianie, ale konie zostawiali w odległości od potencjalnego miejsca polowania, wyjątkiem były stada bizonów, ze względu na ilość i wagę niezbyt szybkie.

Fakt, z głuchą panią biolog popuścili wodze fantazji, ale na początku nie chcieli zabić niedźwiedzia i specjalnie chybiano, aby go tylko wystraszyć. Potem już misiek biegał z ranami po kulach.

ocenił(a) film na 5

a po co ta głucha biolog rozstawiała sidła bo lesie?? jakieś to dziwne, jak kłusownik, widać to w scenie kiedy pierwszy raz atakuje ją niedzwiedz

użytkownik usunięty
Gibson69

A czy to napewno ona zakładała wnyki ? Mogę się mylić, ale zdaje się, że ona je rozbrajała. ;p

ocenił(a) film na 5

w napisach jest tak: Sidła lubi je ustawiać jak znajdzie ślad niedzwiedza, ale po co to nie wiem po co by miała polować na nie ja myslałem ze ona chroni zwierzęta, ale film fajny nie jest to niedzwiedzi odpowiednik Orka- Wieloryb Zabójca jak ktoś napisał w jednej recenzji ale spokojnie można obejrzeć

Gibson69

A może aby schwytać niedźwiedzia, uśpić i założyć nadajnik o którym często mowa.

ocenił(a) film na 4

trochę uzbierało się tych nielogiczności. film średni, ale niczego więcej nie oczekiwałem

Ten straszy dużo bardziej "Backcountry" Polecam.

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się, było parę nielogicznych scen i durnych zachowań ludzi którzy niby mieli być obeznani z naturą jak nikt...

pisz następnym razem, że spojlerujesz.

ocenił(a) film na 3

Spalili misia nie podpalając go, montaż taki, że się chce płakać - zakłamujący bieg czasu i logikę. Bohaterowie tak sztuczni, że wszystko po nich spływa. Koszmarek, a widać że kasa była. Co dobrzy aktorzy ćpią, że im kasy brakuje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones