PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426677}
6,4 1 089
ocen
6,4 10 1 1089
Gucza Pojedynek na trąbki
powrót do forum filmu Gucza! Pojedynek na trąbki

Festiwal orkiestr dętych odbywa się naprawdę. Co roku do serbskiej miejscowości Guča zjeżdżają się zespoły z całego świata.
Polecam stronę festiwalu: www.guca.co.yu.

Gruszenka

a jesteś pewna że to nie jest fake strona stworzona przez twórców filmu?:)

pszeszczep

bo chętnie bym na to pojechał:) wjazd za free

pszeszczep

Nie za free, bo płacisz za wjazd samochodem do miasta. Miałam tam jechać w tym roku.

Gruszenka

Jestem pewna na 100% , że to prawdziwy festiwal. Jak nie wierzysz, to wejdź na youtube i zobacz ile jest filmików stamtąd. Pozdrawiam.

Gruszenka

faktyczne. wygląda to na fajną imprezę. dzięki

ocenił(a) film na 4
pszeszczep

to jest prawdziwy festiwal, tylko z tego, co wywnioskowałam, chyba nie jest za free... ale mogę się mylić, bo z moim angielskim jest kruchutko. więc jak jest w końcu?? wyjaśnijcie mi, proszę...

asienta_

Tylko za nocleg trzeba zapłacić, wstęp na festiwal jest za darmo. Pozdrawiam.

Gruszenka

Byłem w tym roku w Gucy na festiwalu. Jest to autentyczny festiwal. Ulice tego malego miasteczka pelne sa orkiest dentych grajacych jednoczesnie rozne utwory. Atmosfera jest niesamowita i bardzo przyjazni ludzie - zero agresji. Za wstep na wszystkie koncerty mozna bylo kupic bilet o wartosci 500 dinarow czyli okolo 25 pln ale i bez niego mozna bylo wszedzie wejsc bo nikt tego nie sprawdzal. Polecam ten festiwal kazdemu kto lubi balkanskie rytmy i nie tylko - zabawa gwarantowana:) Pozdrawiam

mckmarley

A mógłbyś przybliżyć trochę szczegóły wyjazdu? Chciałbym się w tym roku wybrać, ale pojęcia nie mam jak się za to zabrać. Prosiłbym o możliwy kontakt na maila: okiblue@wp.pl

ocenił(a) film na 4
mckmarley

Ja trafiłem na Guca w tym roku; byłem tak co prawda tylko 2 noce, ale wszystkie koncerty były za free. Spanie w namiocie na dzikim polu też za free. Festiwal jest zajebisty, film niestety nie oddaje klimatu tej imprezy. Zdecydowanie polecam odwiedzenie festiwalu, film już troche mniej - jego jedynym atutem jest właśnie muzyka i plenery, ale to już zawsze coś. Pzdr!

szczawik151

To prawda - film średniawka. Podobała mi się prześmiewcza konwencja filmu, kilka scen było naprawdę śmiesznych, ale to za mało. Jednak muzyka i plenery zasługują na najwyższą ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones