PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192782}

Gwiazda popu

Popstar
5,0 2 101
ocen
5,0 10 1 2101
Gwiazda popu
powrót do forum filmu Gwiazda popu

W życiu ...

ocenił(a) film na 1

... nie widziałam tak pustego filmu .

kingajkari

zgadzam się, naprawdę tyle filmów obejrzanych,ale ten jest najgorszy wśród tych złych.. nie chcę mi się nawet kliknąć dając mu 1,bo nie zasługuje

siwas138

Dokładnie! Dla mnie to ta jedynka to i tak za dużo jak na ten film... jednym słowem makabra.

borysek_2

A ja postawiłam tą jedynkę chociażby po to, aby mieć ten procentowy wkład w zaniżeniu oceny ogólnej.
"O Boże! Już teraz wszystko rozumiem, on ma TESTOFOBIE!!!" to był punkt kulminacyjny tego "dzieła";p

NelCia120

Testofobia jako źródło wszystkich nieszczęść....oceniłam na 4, ale jak sobie pomyślę o wokalu głównego bohatera i tekstach, że jest zdolny, cudowny, itp to mi słabo...widz usłyszy i uwierzy, a potem mamy na świecie te wszystkie wyjące do księżyca miernoty...
Dobra kończę mój wywód na ten temat- trzeba obniżyć ocenę....

ocenił(a) film na 1
kingajkari

zazwyczaj lubię takie historie. Ale po tym filmie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać od tego kiczu.

ocenił(a) film na 3
Irys26

Ta testofobia mnie rozwaliła totalnie. Pewnie większość dzieciaków w Ameryce po obejrzeniu tego filmu pomyślało : O BOŻE może jak zaczne udawać to co ten J.D. to może nie będą kazali mi pisać jakichś głupich testów ! BINGO ! . A po za tym to koniec filmu był oklepany, bo co w tym fajnego, że nagle gdy J.D. zaczyna śpiewać to wszyscy nagle się w kimś tam zakochują. Żenada i tyle

ocenił(a) film na 2
kingajkari

To prawda. Pustostan niezamieszkały

kingajkari

Ale dupy dobre ;p

ocenił(a) film na 6
kingajkari

i ja również ....

kingajkari

potwierdzam ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones