PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463219}
6,9 28
ocen
6,9 10 1 28
Gwiazdor Aleksander Wolszczan
powrót do forum filmu Gwiazdor - Aleksander Wolszczan

Aspekty filozoficzne dotyczące bytowości poruszane przez Wolszczana zbiegają się w nieprawdopodobny sposób z moimi ciągłymi życiowymi przemyśleniami. Nie wiem jak zdobyć ten film - jeśli ktoś go ma, bardzo proszę o kontakt.

Zakeri

wczoraj obejrzałam ten film po raz pierwszy w TVP Polonia - jestem zachwycona, filozofią życia, spokojem wypowiedzi, erudycją, elegancją, pasją. słuchając i oglądając Wolszczana poczułam się pewniej i bardziej komfortowo w swojej tymczasowej samotni, trochę jakbym odnalazła bratnią duszę. ujął mnie szczególnie swoją wypowiedzią na temat autorytetów tak ślepo i na siłę nieraz u nas kultywowanych ale też i ambiwalentnym stosunkiem do miłości, otwartością umysłu, w ogóle wieloma aspektami; niezwykle interesujący człowiek; a propos filmu, to raczej kupić nigdzie go nie można - nie udało mi się też go i nagrać. osobiście liczę na powtórkę - będzie można wtedy nagrać - przejrzałam program na najbliższy tydzień - emisja nie jest zaplanowana - ale wiem, że gdy się napisze do Polonii pochylają się nad prośbą i emitują ponownie nawet wiele razy - może warto napisać..

ocenił(a) film na 6
Zakeri

Dzisiaj będzie emitowany tj. 07.12.17. na TVP Historia o 16:45

horloge

Dzięki za info, udało mi się go zdobyć.

ocenił(a) film na 10
Zakeri

Czy jest jakaś możliwość na jego przekazanie / upublicznienie lub wskazówki jak go uzyskać?

Shaon

Dasz mi jakiś e-mail?

ocenił(a) film na 10
Zakeri

shaonn@interia.pl

Shaon

Wysłałem ci wetransferem.

ocenił(a) film na 10
Zakeri

Odebrałem. Wielkie dzięki!

Shaon

Miłego oglądania;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones