PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33381}
5,3 1 011
ocen
5,3 10 1 1011
5,3 3
oceny krytyków
Gwiazdor
powrót do forum filmu Gwiazdor

Fani!!!

użytkownik usunięty

Uważam, że gorszego piosenkarza jak Michał Wiśniewski nie ma nigdzie indziej. "Ich Troje" to chłam, przereklamowana tanizna, tandeta... Fani "Ich Troje"=wieśniaki oderwane od pługa, wsiury, bezguścia!! Brak mi słów. Pozdrawiam ludzi, którzy nienawidzą zespołu "Ich Troje" a tym bardziej tego wieśniaka Michasia Tandeciarza!!

użytkownik usunięty

Fan??
A ja uwazam, ze gorszego funa od ciebie jakiegokolwiek zespolu nie znam. Piosenkarze sie nawzajem toleruja, a ty jako fun ktoregos zespolu szykanujesz inny zespol?? Zastanow sie co robisz dla innych.

użytkownik usunięty

Fani!!
hej,ty chudzino!!!co ty do mnie rozmawiasz??ja nie jestem zadnym piosenkarzem!!ja qrwa wyzwalam swiat spod tego pier... zespolu "ich troje".moge szczerze powiedziec, ze jestes wsiurem i bezgusciem.takich jak ty powinno sie tepic.

użytkownik usunięty

chudzino??
I nie chudzino, widze, ze nawet nei potrafisz interpretowac nickname, a zabierasz sie za krytykowanie muzyki?? ZOstaw to innym, ty sie do tego nie nadajesz. No i, w taki sposob, to nic w zyciu nie zalatwisz, jesli nie bedziesz tolerowac innych, innych, to nie znaczy ze gorszych. Jesli ja jestem wsiurem i bezgusciem, to ciekawy kim a moze czym ty jestes?? Bo oprocz krytyki tego co nie lubisz, chyba nicxzego nie potrafisz. Co do tepienia. Takich jak ty trzeba tepic, bo ja, fun zespolu "ich troje" nie neguje ani nie wyrazam sie negatywnie ani o tobie, ze taka muzyke sluchasz, a ni o muzykach artystach, ktorego funem jestes. Wspolczuje, temu artyscie, ze ma takich hamskich funow. Wspolczucia. A moze sie dowiem, kto jest twoim idolem muzycznym, zdradzisz mi to??

użytkownik usunięty

obroncy prawdziwie polskiego jezyka i ortograficzni geniusze, nie czytac
hmm zawsze jak widze wypowiedzi takie jak twoje hudzik to skreca mnie ze smiechu, bo napzyklad co ma to ze niepotrafi zinterpretowac niknejm (poliglota z ciebie jak ch..j, ale wydaje mi sie ze pisze sie fan a nie fun) do krytyki muzyki, w takim razie jakim prawem hudzik zabierasz sie za krytyke krytyki skoro robisz bledy literowe (ZOstaw, nicxzego)
"Bo oprocz krytyki tego co nie lubisz, chyba nicxzego nie potrafisz." teraz to jush pzeszedles samego siebie, a co ma robic zachwalac to czego nielubi? ( a szczegulnie takia bezdennie denna chalture jak ich troje)

użytkownik usunięty

Ty pisenkarz, he he he
Nie snie, mowiac ze ty jestes piosenkarzem, ty do dowolnego piosenkarza do stop nie siegasz, a co dopiero nim byc. a wyzywac mozesz, ale funme swojego piosenkarza, ktorego lubisz sluchac i byc a moze nazywac sie jego funem. Co do michala, kazdy umie tylko negowac to co robi, ale czy ktos pomyslal o tych ludziach, co go lubia?? Ktory inny zespol, nie obrazajac nikogo, zbiera tyle funow na ich koncertach?? Jakby nie byl lubiany, nie przychodzilimy na koncerty. A co do Ciebie, zawsze znajdzie sie poziomka, ktora psuje cala zabawe. Szkoda, ze takich jak ty jest wielu, ktorzy potrafia tylko komentowac, a nic nie robic. Apro po. Skoro tu cokolwiek napisales, musialo cie cos sklonic, tak nic bez powodu nie ma, tak wiec, jakas ciekawosc zostala w tobie, MOZE JESZCZE BEDZIE Z CIEBIE CZLOWIEK. PA

ocenił(a) film na 4

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones