film

Gwiazdy w czerni

2016
7,1 146
ocen
7,1 10 1 146
Czasy współczesne. Staszek, kamerzysta w niewielkiej stacji telewizji kablowej, kawaler, lat ok. 25-ciu, spotyka na swej drodze Mistrza - intrygującą osobę ubraną w stary... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Gwiazdy w czerni zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Czasy współczesne. Staszek, kamerzysta w niewielkiej stacji telewizji kablowej, kawaler, lat ok. 25-ciu, spotyka na swej drodze Mistrza - intrygującą osobę ubraną w stary habit i posługującą się językiem średniowiecznym. Od tego momentu pozornie uporządkowany świat Staszka zostaje przewrócony do góry nogami: ciągłe ataki na jego życie,Czasy współczesne. Staszek, kamerzysta w niewielkiej stacji telewizji kablowej, kawaler, lat ok. 25-ciu, spotyka na swej drodze Mistrza - intrygującą osobę ubraną w stary habit i posługującą się językiem średniowiecznym. Od tego momentu pozornie uporządkowany świat Staszka zostaje przewrócony do góry nogami: ciągłe ataki na jego życie, pojedynki, pościgi, strzelaniny a także piękne kobiety stają się rutyną. Wszystko toczy się w zawrotnym tempie, z pokaźną dawką inteligentnego humoru, przy dźwiękach techno, muzyki rockowej, a nawet chóralno-orkiestrowej. Jedną z głównych atrakcji są niezwykłe efekty pirotechniczne oraz cyfrowe.

Zdjęcia zakończono w sobotę, 23 czerwca 2007 roku na kilka minut przed północą.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

zobaczyć, są żenujące. Poziom gimnazjalny (nie mówię tu o technice). Takie coś ujdzie w parominutowej parodii opartej na cytatach i dobrym tempie, ale normalnego filmu tak zrobić się nie da.

Będzie kiedyś?

użytkownik usunięty

Tyle roboty i hu** z tego?Filmu nie ma,bo brak funduszy,ale do jasnej ciasnej czy przez tyle lat producenci czy reżyser tego dzieła lecą w h**a?Tak trudno uzbierać te brakujące pieniądze nawet wziąść kredyt można,ale nie najlepiej wstrzymać produkcję.

Witam. Według informacji z Fanpage Stanisława Mąderka. Film ma ujrzeć światło dzienne już w Czerwcu.


Źródło: https://www.facebook.com/StanislawMaderek

Witam, czy to prawda że film ukaże się w 2016 według tutejszych danych?

Gdybym znał Staszka Mąderka osobiście, namawiał bym go na ukrócenie filmu do krótkometrażówki i przede wszystkim, aby zwrócił się o pomoc do internautów. Ale nie o kasę, tylko o pomoc w skończeniu filmu.

Wiele świetnych filmów powstało dzięki temu, że w internecie skrzyknęli się filmowcy amatorzy. Staszku, jeżeli...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones