PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 966
ocen
7,2 10 1 226966
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Cóz moge powiedzieć - ten film bedzie bardziej rozwinięty treściowo , Lucas zrozumiał że potrzeba aktorów nie komercyjnych (tu musze obronić Ewana McGregora gdyż on był zabawka w rękach Lucasa i na swobodę mu nie pozwolono dlatego tak wyszło w episode 1 ale według mnie zagrał na swoim poziomie vide Trainspotting) i mamy aktorów nie komercyjnych i dobrego scenarzyste (to uwaga dla twórców tego działu bo scenarzystą episode 2 jest Lucas i Jonathan Hales twórca wielu dobrych powieści Sci-Fi) więc materiał na sukces , ale czego brakuje - otóz innego reżysera ja tu oczywiście nie mam nic do Lucasa ale wydażenia przez niego nażucone nie są zawsze zgodne z przekonaniem fanów , zresztą przykładem jest episode 4 -A New Hope którego sam wyreżyserował był doskonały ale lepszy był episode 5 Empire strikes back już Irvina Kerschnera a potem już Lucas mial olbrzymi wpływ na produkcje episode 6 i powstały ewoki.Dlatego przydał by sie troche inny reżyser ale kto ..... to jest trudne pytanie, kto się podejmie takiego zadania.Osobiście mam nadzieje że Lucas zrozumiał fanów i swoje błedy i BĘDZIE MNIEJ JAR JAR BINKSA. To na tyle ale nadal uważam że episode 1 jest doskonały no może troche gorszy od imperium kontratakuje ale spox zwłaszcza początek filmu..
WIEC NARA AND MAY THE FORCE BE WITH YOU


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones