PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 937
ocen
7,2 10 1 226937
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Nie taka zla jak ja maluja ;].Oglada sie to bardzo przyjemnie a i wcale nie zaburza swiata Star Wars w przeciwnienstwie do Episodu 7 ! bleee koszmar.

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Na tle pozostałych części Atak Klonów jest najbardziej oryginalny, bo 1) ma kapitalny złowieszczy i tajemniczy klimat, który jest swoistym preludium do mrocznych wydarzeń z Zemsty Sithów, czego najlepszym przykładem jest pojawienie się mistrza marionetek Sidiousa tylko jeden raz na ekranie. 2) ukazuje butę, cyznim i hipokryzję zakonu Jedi, którzy utracili kontakt z rzeczywistością. Upadek rycerzy nie miał miejsce w trakcie rozkazu 66 - on miał miejsce na Geonosis, kiedy chwycili za swoje mieczyki i wyruszyli na krucjatę, wycierając sobie gęby hasłem, że są jedynie strażnikami pokoju, licząc że są najpoteżniejszymi wojownikami w galaktyce i nikt nie jest w stanie ich pokonać, co zakończyło się bolesnym kopniakiem w tyłek od Hrabiego Dooku, który nawet się nie spocił w trakcie pojedynku z Kenobim i Skywalkerem w hangarze na Geonosis. Jedyne dwa duże minusy to dialogi oraz Hayden Christensen w roli Anakina Skywalkera.

ocenił(a) film na 8
rusekolsztyn

;].no tak i jeszcze swietna muzyka.

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

Atak klonów lubię bardzo, parę rzeczy bym zmienił-ale ogólnie się cieszę że powstało- mogło by wogóle nie być, starą trylogie oglądałem w latach 80 i do głowy mi wtedy nie przyszło że jeszcze coś powstanie po Powrocie Jedi z logiem Star Wars

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones