PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 939
ocen
5,9 10 1 86939
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Tu możecie wypisywać co was boli i z czym się nie zgadzacie ja również czego się spodziewacie po The Rise of Skywalker.

ocenił(a) film na 1
kadim_filmweb

"Tu możecie wypisywać co was boli i z czym się nie zgadzacie"- czyli wiadro pomyj na TLJ? xD


Myślę, że w IX części Kylo i Rey połączą siły aby razem walczyć przeciwko jakiemuś największemu złu? albo też będą osobno czegoś szukać prawdopodobnie w tym wraku gwiazdy śmierci. Spodziewam się też sądząc po tytule, że nasz Benek powróci na jasną stronę ;p

ocenił(a) film na 3
moniarojek1

Mówić o masowym mordercy pieszczotliwie "nasz Benek".
Zeusie widzisz a nie grzmisz.

ocenił(a) film na 1
WhiteDemon

Aha xD

ocenił(a) film na 3
kadim_filmweb

Spodziewam się żałosnej, głupiej, bezmyślnej, nielogicznej fabularnie kaszany z jednak mniejszą liczbą pokemońskich gagów, bo Abrams został chyba po krytyce TLJ na to uczulony.
Do tego uber drewniana gra aktorska, żenujące romantico wstawki w stylu Zmierzchu dla podniety ślepo zapatrzonych w wielokrotnego mordercę Kylo fanek i fanów.
Plus może jakieś nijaki girlfriendship Rey z Rose Tico, bo to ku ugłaskaniu kolejnych grupek roszczeniowych odbiorców.
Czyli wszytko to do czego marne jak barszcz z ćwiartki instant sequele już nas zdążyły przyzwyczaić.

WhiteDemon

Drogi cipku możesz się spodziewać pięknej propagandy pani KK to zapewni w końcu to komisarz disneya.

kadim_filmweb

Dorżną markę xDD

Spodziewam się tego, co w każdych SW, prostej rozrywki w kosmosie. Ni to specjalnie ambitne, ni to absurdalne. Od, infantylna bajeczka

Enchateau

Oni ją cały czas dorzynają poczytaj sobie jakie ma plany pani producent.

kadim_filmweb

Mnie to nie obchodzi by brać na poważnie jakąś bajkę w kosmosie, a tym bardziej nie mieć na tyle życia, by czytać o jakichś planach wydawniczych

ocenił(a) film na 1
Enchateau

No to już chyba panie i panowie producenci, reżyserzy, scenarzyści, story group są martwi. Tylko ja się im dziwię jakim cudem te filmy som dalej wydawane...

kadim_filmweb

Markę może nie... ale ta trylogia jest już spisana na straty, nawet jeśli epizod IX wyjdzie wybitny (co jak sugeruje zwiastun - mocno wątpię). Po tym jak okropnie rozczarowałam się TFA liczyłam na to, że to tylko "pierwsze koty za płoty i że potem będzie lepiej", a tu wyskakuje TLJ, który nie dość, że olewa całą starą sagę, to nawet jako sequel do samego TFA nie ma szacunku. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones