PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 939
ocen
5,9 10 1 86939
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Nowa postać...

ocenił(a) film na 4

https://www.gamesradar.com/star-wars-9-is-reportedly-on-the-hunt-for-a-new-femal e-lead-to-fight-alongside-rey/

No właśnie. Znowu. Silna i przywódcza postać kobieca obok Rey, Rose, Lei, po Holdo i Phasmie. No ileż można? Czy naprawdę w dzisiejszych w czasach rolę silnej, dobrej postaci może grać tylko kobieta? A facet, (jeśli w ogóle się pojawi) może zagrać tylko jakąś rozmiękłą kluchę po złej stronie, jak Hux? Zawsze to raczej mężczyźni dowodzili i ratowali wszystko. Jestem bardzo przeciw jakiejkolwiek dyskryminacji czy to rasowej, płciowej, wyznaniowej czy osób o innej orientacji seksualnej. Disney chyba też. Dlatego nie dyskryminujcie mężczyzn. Niech ktoś wywali tą Kennedy, bo zniszczy całkowicie "Gwiezdne Wojny".

ocenił(a) film na 2
elrond123

Przecież już zniszczyli. Kalką OT w TFA i TLJ, Lukiem pijącym mleko z cyca jakiegoś słonia, Kylo bez koszulki, itp. itd. Pytanie brzmi raczej: czy IX epizod może być jeszcze gorszy od poprzednich dwóch?

Grigorij1982

Miejmy nadzieje że nie

ocenił(a) film na 10
elrond123

Pojawiła się postać nowego generała Pryd'a, która bardzo mi przypadła do gustu.

ocenił(a) film na 3
nillvo

To, że Tobie coś przypada to nie znaczy, że innym też :)

ocenił(a) film na 10
Duszqu

No tym zdaniem nie odkryłeś Ameryki :) Rozumiem, Tobie nie przypadła, ale innym przypaść mogła :)

ocenił(a) film na 5
elrond123

Ciekawi mnie, czy ludzie piszący podobne ranty dzielą między sobą tych samych dziesięć szarych komórek.

I to szczodra estymacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones