PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 794
oceny
5,9 10 1 86794
4,6 47
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

"Gwiezdne Wojny Skywalker Odrodzenie". Śmiech na sali, już wiemy z czego Palpatine się tak śmiał w trailerze.

ocenił(a) film na 3
sebogothic

W sedno :)

ocenił(a) film na 3
sebogothic

Brakuje tylko tekstu Żebrowskiego z filmu "Janosik: Historia Prawdziwa":
-"A dlaczego on nie ma siusiaka"? :D

ocenił(a) film na 4
Kinwokszysz

Wolę taki niż kompletnie wyrwany z kosmosu tak jak w przypadku Dirty Dancing -> "Wirujący seks, czy Baywatch -> Słoneczny Patrol.

Kinwokszysz

Lepsze niż: Powstanie Skywalkera, czy Skywalker powstaje ;)

ocenił(a) film na 3
Kinwokszysz

Skywalker: Przyrodzenie. Hehehehehehe.

ocenił(a) film na 10
Kalafiores

Hahah wygrałeś.

Kinwokszysz

Hmm tłumacząc dosłownie powinien być Wschód Skywalkerów ale i tak to strasznie dziwnie brzmi

użytkownik usunięty
Kinwokszysz

Smiech na sali to komentarze w twoim stylu z ktorych wylewa sie cebula. Jestes nieudacznikiem ktory pewnie pracuje w korpo i wylewa swoje zale na roznych forach internetowych

użytkownik usunięty
Kinwokszysz

Dajesz 7 czy 8 gwiazdek takim gniotom jak Poznaj moich Spartan czy Jaja w Tropikach a defekujesz wyjewajac fekalia pod adresem Gwiezdnych Wojen ktorych nikt nawet jeszcze nie widzial na podstawie zwiastunu i tlumaczenia tytulu

ocenił(a) film na 6

Jezu, ile jadu i nienawiści w tobie chłopie. Ja nawet jeszcze nie pracuje. Wyraziłem tylko swoją opinie na temat tytułu filmu i jak widać więcej osób się ze mną zgadza.

Kinwokszysz

Używanie kropek w tytule wygląda pokracznie i aż dziwi, że dystrybutor tego używa. Z myślnikami byłoby elegancko.

ocenił(a) film na 8
Kinwokszysz

Jak zwykle wszyscy domorośli tłumacze na pewno po filologii ;) Tylko jak to jest, że pomimo takich zdolności językowych nie wy tłumaczycie tytuły, a ktoś inny? :D

ocenił(a) film na 3
jammer

tytułów się nie tłumaczy tylko nadaje nowe

ocenił(a) film na 7
Kinwokszysz

Film nie ma żadnej wartości, jeśli tytuł nie zachęca... walić renomę marki i właśnie taki specyficzny, charakterystyczny i wydaję mi się celowy styl nazewnictwa. TFU!

Kinwokszysz

zaproponuj swój, posmiejemy sie razem

użytkownik usunięty
Kinwokszysz

Czy wy wszyscy żarty sobie robicie?

użytkownik usunięty
Kinwokszysz

Patrząc na tłumacz Google to tytuł wyglądałby tak "Gwiezdne Wojny. Skywalker Powstanie".
Te tłumaczenie jest bardzo dobre moim zdaniem więc po ch.j narzekacie

ocenił(a) film na 5

Też nie rozumiem. Tłumaczenie tytułu jest dobre i zachowuje pewną dozę niedoprecyzowania/wieloznaczności, typowej dla języka angielskiego.

użytkownik usunięty
Vejne

Coś czuję że sobie wszyscy żartują bo moim zdaniem to jeden z lepszych tytułów jakie Polacy wymyślili bo popieram inne tłumaczenia tytułów sa trochę slabe

Kij tam już z tytułem, byłem kilka godzin na seansie, wziąłem Dubbing 2D, bo tyle wystarczy na taki film, bardzo dobre zwieńczenie sagi, tego wszystkiego, ale jakoś TLJ podobał mi się bardziej

ocenił(a) film na 3
Montslaveden

Avatar z Blade Runnera, i komplement pod adresem TJL. Ciekawe. Witam w klubie :)

ocenił(a) film na 10
Vejne

Hello there

ocenił(a) film na 7
Kinwokszysz

Tytuł powinien brzmieć: „Star Wars: odmóżdzenie”

ocenił(a) film na 3
k_dziewonski

Dobre, ale pasowało by też "Skywalker - Odmrożenie". Rzecz bowiem przypomina typową dyskontową, masową chemicznie konserwowaną jadaninę do odgrzania w mikrofalówce. Tanio, smacznie i niezdrowo :)

użytkownik usunięty
Kinwokszysz

Wiesz że inny tytuł to Star Wars: Black Diamond.
Chciałbyś żeby przetłumaczyli na Star Wars: Czarny Diament?
To by wykroczyło by progi wszelkiej inteligencji ludzkiej

ocenił(a) film na 4
Kinwokszysz

GW: Skywalker. Zeszmacenie

ocenił(a) film na 2
Kinwokszysz

Dałeś ocenę 7

ocenił(a) film na 6
Kinwokszysz

Buuhahaha!!!!!haaaa!!!!haaaaa!!!!!
Dobry i trafny komentarz!!!

ocenił(a) film na 10
Kinwokszysz

w filmie nawet wspominane jest ze Palpaitne został sklonowany a ten prawdziwy zginął (nawet jakby nie zginął to wczesniej umarłby ze starosci) a w internecie są plotki ze Palpaitne nie zginął, jak nie zginął skoro nawet na Angielskich wiki pisze o tym ze Palpitne to klon ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones