PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 934
oceny
5,9 10 1 86934
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

1. FO konstruuje kolejną Bazę Starkiller - na największej skalistej planecie w Galaktyce. Tak się składa, że planeta okrąża aż 3 słońca, więc stacja będzie mogła (wykorzystując energię słońc) niszczyć aż 10 planet na raz. Tym sposobem na początku filmu, FO niszczy zbuntowane planety, czyli: Coruscant, Tatooine, Naboo, Kamino, Geonosis oraz kilka księżyców m. in. Endor.
2. Rey wyrzuca na śmietnik zniszczony miecz świetlny i buduje nowy - różowy z czterema ostrzami ułożonymi w kształt X. Miecz jest oczywiście obrotowy!
3. Leia nie żyje, ale nikt o tym nie mówi.
4. Kylo Ren na początku filmu wdaje się w pojedynek z Huxem. Oczywiście ten drugi przegrywa, ale Kylo traci swoje górne szaty i zdobywa wielką bliznę na klacie. Oczywiście taka kreacja pozostaje przez cały film.
5. Kylo postanawia odszukać Rey. Tymczasem RO nadal nie dostał odpowiedzi od innych planet. Wiedzą o stacji i podejmują plan jej zniszczenia zgodny ze stanem osobowym.
6. Plan jest następujący: 3 osoby transportują 3 bomby, podsadzają je prosto pod reaktor i odpalają. Niestety RO nie dysponuje flotą, tylko Sokołem, więc nie ma absolutnie żadnych szans na przeżycie 3 osób. Na ochotników zgłaszają się: Chewbacca, R2-D2 i C-3PO. Inni lecą Sokołem się przyglądać.
7. Tylko Rey zostaje bo "ona ma jakieś złe przeczucia", ale o tym nie mówi. Tymczasem do Rey przylatuje Kylo.
8. 3 bohaterów ginie, a stacja zostaje wysadzona. Reszta wraca Sokołem.
9. Kylo i Rey godzą się, bo nie ma sensu walczyć.
10. Kylo i Rey biorą ślub. Koniec.

ocenił(a) film na 4
Cesarz_OLX

Dobrze by tak było. Oscar za scenariusz :-)

Cesarz_OLX

Jeśli sie to sprawdzi co piszesz to będzie to trzeci najgorszy epizod po TLJ

Cesarz_OLX

Z ręką na sercu wolałabym to zobaczyć niż to co ujrzałam wczoraj w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones