PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 934
oceny
5,9 10 1 86934
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego u diabła i jakim trafem Kylo nagle umiera? Wreszcie jest szansa, na happy end który bym przełknęła a oni... Ona trup, on spadł, ona ożywa i znowu trup, on gramoli się z dziury, myśli, ratuje ją, jest radość, porozumienie między nimi, ich wyjątkowa więź, wreszcie całus, pokój, związek i zapowiada się nowe pokolenie jedi... a ten wziął i zniknął? Czemu?!

I czemu ona nikomu nie mówi, że Ben sie nawrócił?!

Swoją drogą, spoko część. Typowe SW. Dużo akcji, tym razem się nie nudziłam.

AliceShadow

Z tego jak to zrozumiałem to chodzi o to że on żeby ożywić Rey musiał oddać całą swoją energię życiową (jak się zapadli na pustyni pod ziemię to była scena z wężem którego uzdrowiła Rey i ona mówiła coś w ten deseń że oddaje trochę siebie żeby uzdrowić tego węża). A później wziął się i znikł jak tak jak Obi Wan Kenobi, Yoda itd., tzn. połączył się z mocą. A jak on to zrobił to się też znikło Lei która mu pewnie pozazdrościła. ¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) film na 7
AliceShadow

Dokładnie jak tutaj powiedziano, po prostu Kylo oddał swoje życie Rey ...

AliceShadow

Zrobili z niego kolejnego Anakina. Gdyby pozwolili umrzeć Rey, a z Bena zrobili "wielkiego złego" (początek z zabiciem ojca był obiecujący) to by było coś. Ale nie dla Disneya i Kaśki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones