PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671050}

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker
5,9 86 934
oceny
5,9 10 1 86934
4,5 48
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

dotyczące tej ku*y nazywanej "rise of skywalker"
Tak więc następuje całkowite odwrócenie wektora walki ciemnej i jasnej strony.
Obecnie okazuje się, że to ciemna strona kręci wszystkim w tym stroną "jasną" którą już wcześniej robiła jak chciała vide Palpatine v Joda.
Tak więc albo części "duszy" imperatora "posiądą" Rey albo okaże się, że Rey urodzona z niepokalanego poczęcia jest jego dzieckiem.

Zakończenie będzie to takim samym gniotem jak zakończenie znanego i lubianego (do V serii) serialu GoT.
myszka miki niszczy wszystko czego się dotknie przerabiając to na skondensowaną #pasta dla gawiedzi.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

nie zejsray się :)

ocenił(a) film na 3
emqbro

A moze merytoryczne zarzuty abym mogl sie odniesc? Wiem ze pisanie dluzszych zdan niz 3 wyrazowe w twoim przypadku ociera sie o mision impossible ale postaraj sie.

ocenił(a) film na 2
nawieczor

nawieczor szkoda czasu, fanboye pójdą na wszystko z napisem STAR WARS i będą zażarcie bronić nieważne jak złe, badziewne i bezsensowne to będzie.

ocenił(a) film na 3
APA

Tutaj jest mój wpis, który popełniłem w maju na ten temat. Wszystko jest aktualne.

https://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+Wojny%3A+Skywalker.+Odrodzenie-2019-671050/ discussion/Ilo%C5%9B%C4%87+w%C4%85tk%C3%B3w+kt%C3%B3re+producenci+musz%C4%85+zam kn%C4%85%C4%87+w+tym+filmie+jest+imponuj%C4%85ca.,3088842

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Twoja wypowiedź powinna brzmieć:
"Może merytoryczne zarzuty abym mógl się odnieść? Wiem, że pisanie dłuższych zdań niż 3 wyrazowe w Twoim przypadku ociera się o mission impossible, ale postaraj się." - i to tylko w kontekście ortografii i interpunkcji.

Wracając do tematu - postaram się Ciebie wypunktować w każdym zdaniu:
1. ...dotyczące tej ku*y nazywanej "rise of skywalker" --> well, na chamstwo odpowiedziałem chamstwem
2. Tak więc następuje całkowite odwrócenie wektora walki ciemnej i jasnej strony. --> rozumiem, że już oglądałeś film i wiesz co i jak - podeślij proszę link
3. Obecnie okazuje się, że to ciemna strona kręci wszystkim w tym stroną "jasną" którą już wcześniej robiła jak chciała vide Palpatine v Joda. --> jeszcze nic się nie okazało.
4. Tak więc albo części "duszy" imperatora "posiądą" Rey albo okaże się, że Rey urodzona z niepokalanego poczęcia jest jego dzieckiem. --> to już w ogóle bzdurnie napisane zdanie. Rozumiem, że mamy dwie opcje. Abrams Ci powiedział?
5. Zakończenie będzie to takim samym gniotem jak zakończenie znanego i lubianego (do V serii) serialu GoT. --> znowu popisałeś się składnią (o ile wiesz czym jest). Widziałeś zakończenie IX, więc wiesz najlepiej ;]
6. myszka miki niszczy wszystko czego się dotknie przerabiając to na skondensowaną #pasta dla gawiedzi. --> dotknęła Marvel'a i voila - seria najbardziej kasowych filmów ever.

A teraz moje argumenty - przestań proszę miauczeć, skoro jeszcze nie widziałeś filmu. Nienawidzę takiego cebulactwa! I Ty mi piszesz o merytorycznych zarzutach? WTF, man?

ocenił(a) film na 3
emqbro

twoje żądania podania przeze mnie źródła, mają być merytorycznymi argumentami?

widzę ze do szkoły nie chodziłeś skoro nie wiesz co to jest argument...
krytyka składni zdania to też nie jest argument w dyskusji.

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Haha ! :D Serio? czyli tekst typu: "Nie oceniał skoro nie widziałeś" nie jest argumentem?
Oględziny są podstawą do jakiejkolwiek dyskusji na temat oceny filmu. Nie widziałeś, nie oceniaj.

Jeżeli to do Ciebie nie trafia i będziesz brnął w zaparte - brnij.

ocenił(a) film na 3
emqbro

Chciałeś błysnąć a przedstawiłeś się jako umysłowo ociężały osobnik nie rozumiejący podstawowych pojęć.
Źródłem są trailery filmu i cały kanon uniwersum oraz relacje między nimi.

więc do szkoły marsz...

ocenił(a) film na 9
nawieczor

Haha, idąc tym tokiem - co w przypadku, jeżeli trailer będzie obiecujący a film okaże się szmirą? Ja wiem, dla Ciebie to już podstawa do oceny filmu.

Źródłem są trailery - żródłem czego? "Nie ocenia się książki po okładce" - znasz takie przysłowie, czy w szkole na którą się nieustannie powołujesz nie miałeś takich zagadnień? :)

Cały kanon uniwersum, czyli co wg Ciebie? O które relacje Ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones