Coś czuję...

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

310
 • Zgadzam się, treść fabuły może być tak samo oczywista jak najnowsza część Disneya... kolejna gwiazda do zniszczenia.... kolejny robot niosący plany... i kolejna osoba która jest nikim by zarazem po niewielkim okresie czasu była tak potężna aby pokonać kogoś kto trenuje całe życie. Tutaj historia będzie równie oczywista, ucieczki podczas szmuglowania towaru dla odległych systemów zwieńczone ciętymi komentarzami nowego "Hana Solo" eh... jedyne co mogło by mnie zainteresować to sytuacja w jakiej Han poznał Chewie, Choć i tak skoro już chcą tworzyć tysiące nowych sag aby wycisnąć jak najwięcej pieniędzy to wolałbym historie Młodego Yody.

  • Co do przebudzenia się nie zgodzę ale nie ma co się kłócić, każdy ma inny gust a mowa o innym filmie. Nieeeee tylko nie Yoda, on jest tajemniczy i taki może zostać, nawet Lucas tego nie zepsuł, Disney też tego nie zrobi. Ja to bym chciał coś nowego, może po epizodzie IX odległa przyszłość? Nowa akademia gdzie Luke jest objęty czcią z nowym zagrożeniem. Albo jak pisałem odległa przeszłość, Stara Republika albo powstanie zakonu Jedi i pierwsi Sithowie, to było by coś, wielkie epickie bitwy, dużo potężnych mistrzów Jedi i Mrocznych Lordów Sithów.

   • Ja tam bym chciał zobaczyć dalsze losy Obi-Wana po tym jak pokonał Anakina i przed tym jak poznał Luke'a

    • Ja nie rozumiem po co kręcić filmy o postaciach które i tak wiemy że zginą? A co tam ciekawego było, siedział na zadupiu i pilnował Luka czy nim się Vader nie interesuje. Takie coś to by kanoniczna książka mogła wyjść.

     • Jakoś nie wieże że przez te kilkanaście lat siedział w jaskini i zbierał złom. Moim zdaniem postać Obi-Wana to najmocniejszy element drugiej trylogii, a jego historię będzie łatwiej przedstawić niż historię Hana lub Boba Fetta bo te postacie spodobały się ludziom przez to kim obecnie byli a grzebanie w ich przeszłości mogłoby popsuć całą wizję.

     • Obi Wan nie tylko pilnował Luke'a.Film o Obi Wanie mógłby np obejmować również Wielką Czystkę Jedi i można by w to wpleść Obiego i oczywiście Dartha Vadera.

     • "Ja nie rozumiem po co kręcić filmy o postaciach które i tak wiemy że zginą?"

      Takie podejście eliminuje 99% filmów, wiesz o tym? Zostają tylko filmy o bogach i robotach.

      • Doyebałeś XD

       Nawet nie wiem jak to skomentować, wiadome że wszyscy umrzemy ale tu chodzi o to że o Hanie Solo kurde wiemy wszystko, co powinniśmy wiedzieć dodatkowo uśmiercenie postaci żeby zaraz zrobić film o tej postaci jest bez sensu. Już lepiej było by Forda przekonać żeby został albo zostawienie tego wątku w spokoju. BO SIĘ ZAKOŃCZYŁ dlatego robienie filmy "postaciach które i tak wiemy że zginą" Jest bez sensu, szczególnie że ta postać miała 4 filmy (Tak Solo to jeden z głównych bohaterów jakbyś nie wiedział.

       A z twojej wypowiedzi wynika że 99% filmów to Prequele o postaciach których wątki zakończyły się ich śmiercią XD

       • Jest kawał życia Hana Solo, o którym nic nie wiadomo (patrząc tylko na filmy, bo o nich mowa). Nie wiadomo dlaczego został przemytnikiem, dlaczego nie lubi Imperium, jak poznał Chewbaccę, jak podpadł Jabbie, czy to on poprzerabiał Sokoła Milenium, ani jak wyglądał jego słynny rekordowy przelot. Już o samej historii poznania Chewbacci, który był przecież kimś ważnym w społeczności Wookich, można zrobić ciekawy film, a wątków jest więcej. A mówię tylko o wydarzeniach przed IV częścią, a między VI i VII też jest dużo białych plam.

        Tu jest zdecydowanie więcej do dopowiedzenia niż w przypadku "Rogue One", więc czemu nie? Nikt nie twierdził, że "Przygody młodego Indiany Jonesa" są bezsensowne, a tam było mniej materiału niż w przypadku Hana.

        • "Nie wiadomo dlaczego został przemytnikiem," - zapewne z chęci zarobku. W sumie nie zapewne tylko na pewno.

         "dlaczego nie lubi Imperium," - bo był przemytnikiem? Dziecinnie prosta odpowiedź.


         "jak poznał Chewbaccę," - Zapewne Wookie też został przemytnikiem i poznali się w jakieś przemytniczej robocie.

         "jak podpadł Jabbie, " - Pewnie jego działania zaszkodziły interesom Jabby, ewentualnie spartolił robote.

         "czy to on poprzerabiał Sokoła Milenium, ani jak wyglądał jego słynny rekordowy przelot." - I to ma być wg ciebie materiał na osobny film? Film o rekordowym przelocie? O rzeczy wspomnianej od tek żeby nadać charakteru postaci?

         Czy naprawdę jeśli w jakimś starym filmie pojawi się jedna, nawet malutka możliwość, nawet możliwość wyciągnięta z jednej kwestii dialogowej na prequel o jakieś postaci, to już trzeba zrobić o tym film? Osobny film o tej postaci nawet jak to jest bez sensu?

         Czy nie mogli by zrobić np. filmu/serialu, stworzyć nowych bohaterów, od zera a wątek Solo gdzieś by się tam przewijał? Coś jak Chewbacca w 3 części.

         "A mówię tylko o wydarzeniach przed IV częścią," Każda wspomniana przez ciebie rzecz to materiał nie na cały film tylko na 10 minut podczas "zapychacza" w innym filmie.

         " a między VI i VII też jest dużo białych plam." - Racja ale to albo wytłumaczą w 8 i 9 części, w sumie do tego dążą, albo po 9 zrobią jakiś Interquel, w co wątpię. (patrzcie wgl jaki TP nawet trylogia się nie skończyłą a on już o białych plamach między 6 i 7 gad jprld).

         "Tu jest zdecydowanie więcej do dopowiedzenia niż w przypadku "Rogue One"" - porównaj sobie "Naładowana akcją i wojnami opowieść o wykradaniu planów Gwiazdy Śmierci" a "Naładowana akcją (?) opowieść o.... poznaniu Chewbacci....rekordowym przelocie Hana Solo...." weź kurde wgl jak to brzmi XD.


         "Nikt nie twierdził, że "Przygody młodego Indiany Jonesa" są bezsensowne, a tam było mniej materiału niż w przypadku Hana."

         Wcale mniej materiału, tu są takie różnice że:
         1.Wątek Solo się domkną, Indiany nie koniecznie.
         2.Indiana może szukać przez 30 filmów skarbów na różne sposoby, Solo może strzelać do szturmowców i uciekać imperium jak w 4 innych filmach z jego udziałem.
         3.Indiana jest głównym bohaterem, historia toczy się wokół niego, Solo jest jednym z głównych bohaterów którego historia toczy się wokół Skywalkerów, jest powiedzmy to elementem którym miał określoną rolę w całej historii.


         W sumie mogę tak wyliczać. To co zkontrargumentowałem CAŁĄ twoją wypowiedź i było to... łatwe.

        • "W sumie mogę tak wyliczać. To co zkontrargumentowałem CAŁĄ twoją wypowiedź i było to... łatwe. "

         Nie. Łatwe było podbudowanie przez Ciebie swojego ego, nic więcej. Praktycznie dużo gdybasz i nic więcej. Takimi śmiesznymi skrótami można podważyć sens wszystkiego, lecz nie chodzi o to co się opowiada, ale jak. Może kiedyś zrozumiesz.

        • Zostałeś zaorany. Posyp głowę popiołem i oddaj hołd WTTW_FILM

        • popatrz tu
         http://pl.ign.com/han-sol-gwiezdne-wojny-historie/16070/news...

        • czemu mnie z kumpli wywaliłeś ??

        • Chewbackę uwolnił z transportu niewolników, przynajmniej wg. kanonu.

        • czarnowidztwo snujesz . Ten twój post to stęk kłamstw

        • Czy naprawdę jeśli w jakimś starym filmie pojawi się jedna, nawet malutka możliwość, nawet możliwość wyciągnięta z jednej kwestii dialogowej na prequel o jakieś postaci, to już trzeba zrobić o tym film? Osobny film o tej postaci nawet jak to jest bez sensu?

         Będzie tu potenciał gdyż to uzupełni luke z przeszłości Hana Solo

         ''nie mogli by zrobić np. filmu/serialu, stworzyć nowych bohaterów, od zera a wątek Solo gdzieś by się tam przewijał? Coś jak Chewbacca w 3 części. ''

         Jak chcesz śledzić nowych bohaterów to obejrzyj TFA i tlj , tam jest brak potencjału itp .

         Zapewne Wookie też został przemytnikiem i poznali się w jakieś przemytniczej robocie.

         Wcale do tego NIE doszło a dolo uwolnił go z imperialnego pierdla
         ''Pewnie jego działania zaszkodziły interesom Jabby, ewentualnie spartolił robote ''
         On nie sparpolił roboty a wyrzucił ładujek za bude , nie chcą by imperialni go dorwali .

         Nikt t nie twierdził, że "Przygody młodego Indiany Jonesa" są bezsensowne, a tam było mniej materiału niż w przypadku Hana."

         Porównujesz Indiany Jonesa dpo sw ?? Przecież to sie ewidentnie kupy nie trzyma .

         ''Wcale mniej materiału, tu są takie różnice że:
         1.Wątek Solo się domkną, ''

         Niby gdzie sie domknął wątek solo ?? Bo jeżeli masz na myśli to mierne TFA to sie nie trzyma racji bytu

         ''2.Indiana może szukać przez 30 filmów skarbów na różne sposoby, Solo może strzelać do szturmowców i uciekać imperium jak w 4 innych filmach z jego udziałem.
         3.Indiana jest głównym bohaterem, historia toczy się wokół niego, Solo jest jednym z głównych bohaterów którego historia toczy się wokół Skywalkerów, jest powiedzmy to elementem którym miał określoną rolę w całej historii. ''

         To oglądaj sobie Indiana Jonesa" do woli jeżeli , twierdzisz że tam jest więcej nowości i potencjał .

         ''Naładowana akcją i wojnami opowieść o wykradaniu planów Gwiazdy Śmierci" a "Naładowana akcją (?) opowieść o.... poznaniu Chewbacci....rekordowym przelocie Hana Solo...." weź kurde wgl jak to brzmi XD. ''


         Nie snuj swych czarnych terorii ok ? Już jeden typek tak robi ma on nick Machu_filmweb


         Udaj sie na seans do kina i po seansie zdecyduj czy będziesz nadal negatywnie spoglądał , a nie teraz .

        • Próbujesz kontrargumentować i to bardzo ci nie wychodzi ;)


         "Jak chcesz śledzić nowych bohaterów to obejrzyj TFA i tlj , tam jest brak potencjału itp . "

         Czyli nie warto robić filmów o nowych bohaterach bo twoim zdaniem TFA nie wyszło i bohaterowie są nie ciekawi, lepiej wałkować jedno i to samo setki razy.


         "Wcale do tego NIE doszło a dolo uwolnił go z imperialnego pierdla
         ''Pewnie jego działania zaszkodziły interesom Jabby, ewentualnie spartolił robote ''
         On nie sparpolił roboty a wyrzucił ładujek za bude , nie chcą by imperialni go dorwali . "

         No to skoro wiesz jak się poznali to po kij cały film o tym XD Wyrzucił czyli spartolił robotę.

         "Niby gdzie sie domknął wątek solo ?? Bo jeżeli masz na myśli to mierne TFA to sie nie trzyma racji bytu "

         Tak bucu, domknął się w TFA ŚMIERCIĄ CHOLERNEGO BOHATERA.
        • Próbujesz kontrargumentować i to bardzo ci nie wychodzi ;)

         Próbować warto

         ''No to skoro wiesz jak się poznali to po kij cały film o tym XD Wyrzucił czyli spartolił robotę. ''

         Uzupełni to luke w historii Hana Solo i w tym ja dostrzegam potencjał .

         ''Tak bucu, domknął się w TFA ŚMIERCIĄ CHOLERNEGO BOHATERA. ''

         Ja TFA wogóle nie uznaje i nie ma szans bym sie z czasem przekonał do tego filmu .

         ''bo twoim zdaniem TFA nie wyszło i bohaterowie są nie ciekawi, lepiej wałkować jedno i to samo setki razy. ''

         Bo wogóle TFA NIE wyszło i wogóle nie powinno światła dziennego ujrzeć .

        • "Uzupełni to luke w historii Hana Solo i w tym ja dostrzegam potencjał ."

         Jak uzupełni lukę skoro już to wiadomo, czyli nie ma takiej luki.

         "Ja TFA wogóle nie uznaje i nie ma szans bym sie z czasem przekonał do tego filmu . "

         I nikogo to nie obchodzi, szczególnie wytwórni filmowej. TFA jest w kanonie i nie masz nic do gadania.

         "Bo wogóle TFA NIE wyszło i wogóle nie powinno światła dziennego ujrzeć "

         Szanuję twoją opinię, lecz zauważam że ty naszej o sensie robienia filmu o Solo nie szanujesz ;)

        • ''Szanuję twoją opinię, lecz zauważam że ty naszej o sensie robienia filmu o Solo nie szanujesz ;) ''

         Jak dla mnie poprostu ta krytyka jest przedwczesna . Po premierze tego filmu to rozumiałbym , te krytykę . Ale teraz jaki ma to sens by krytykować ??

         ''I nikogo to nie obchodzi, szczególnie wytwórni filmowej. TFA jest w kanonie i nie masz nic do gadania.''

         TFA obejrzałem tylko dwa razy raz na seansie w kinie i za drugim razem na DVD by sprawdzić czy film jest dobrze nagrany . I od tamtej pory stoi na półce

         ''Jak uzupełni lukę skoro już to wiadomo, czyli nie ma takiej luki.''

         Czyli dla ciebie jedyne przygody młodego hana solo , to tylko starsza trylogia sw ??

        • ''powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego ''

         To nie przejdzie wogóle gdyż te tematy należały do starego kanonu , którego Disney unieważnił .

        • "To nie przejdzie wogóle gdyż te tematy należały do starego kanonu , którego Disney unieważnił ."

         Do starego kanonu należały także historia solo, jak widać zrobili nową. Poza tym nie umiesz czytać? "nawet nie na podstawie"
         Przeczysz samemu sobie a ja mogę ci tak wytykać w nieskończoność aż skończy się ci cokolwiek do cytowania.

        • ''Do starego kanonu należały także historia solo, jak widać zrobili nową. Poza tym nie umiesz czytać? ''

         wiem że należał do starego kanonu Han Solo ,ale zauważ że historia jego z przeszłości wkrótce ujrzy światło dzienne . I odnośnie twego pytania Tak .

         ''przeczysz samemu sobie a ja mogę ci tak wytykać w nieskończoność aż skończy się ci cokolwiek do cytowania.''

         Ja przeciwieństwie do ciebie jestem realistą ty czarnowidzem .

        • Przeczyć sam sobie potrafisz mówić że historię o starej republice nie można nakręcić bo disney odciął się od starego.kanonu ale czekasz na przygody solo które właśnie są z strego knonu

        • Dla Disneya ze starego kanonu liczą sie tylko bohaterowie np Han Solo .I będą robić solowe filmy z ich udziałem w roli głównej i ci bohaterowie począwszy od Hana Solo mają w sobie potencjał .

         Natomiast jeśli chodzi o te tematy np o starej republice nie liczy sie to dla nich

        • Pracujesz już w Disney że wiesz jakie postaci się dla nich liczą xd?

         "Hana Solo mają w sobie potencjał."

         Powiedział ten co narzekał na nic nowego w EP7


        • ''Pracujesz już w Disney że wiesz jakie postaci się dla nich liczą xd? ''

         Mam znajomych którzy pracują w Disneyu


         ''Powiedział ten co narzekał na nic nowego w EP7''
         Rola tamtejsza hana solo to masakra

        • mam znajomych w Disneyu to raz a dwa panuj nad sobą , i nie używaj cenzury .

        • Ja tak jestem tym nic wartym TFA zawiedziony że mam ochotę oddać płytę DVD i to samo z tlj .

        • Przecież jest mowa dlaczego podpadl jabbie, imperium skonfiskowalo ladunek jabby ktory solo dla niego przemycal

        • Tak jest mowa ale nie wiadomo jak do tego doszło . I fajnie będzie w to umieszczone w filmie . Gadać to ty umiesz ale na pewno nie mądrze .

         Nie chcesz iść na ten film to NIE idź i przestań snuć swe czarne wizje .

        • "I fajnie będzie w to umieszczone w filmie "

         Już oglądałeś widzę. xd

         "Nie chcesz iść na ten film to NIE idź i przestań snuć swe czarne wizje ."

         Zabraniasz ludziom pisać w jednym temacie że mają obawy co do filmu i zmęczenia materiału a sam spamujesz na każdy komentarz i zakłądasz tematy o treści:

         pod EP7
         -Film ssie

         pod EP8
         -Film ssie
         (wgl, ostatnio ci się podobał a tu nagle hejt?)

         pod tym
         -Film jest cudowny ale jeszcze go nie widziałem xd


        • Już oglądałeś widzę. xd

         nie snuj czarnych teorii

         ''Zabraniasz ludziom pisać w jednym temacie że mają obawy co do filmu i zmęczenia materiału a sam spamujesz na każdy komentarz i zakłądasz tematy o treści:''

         A może byś net przejrzał i znalazł byś info o tytule
         Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". Jest pierwszy zwiastun filmu. Fani odetchnęli z ulgą ?

         TFA i tlj to mierne podróbki i nie jest kontynuacja sw .

         ''Już oglądałeś widzę. xd ''

         Ja sie ,myle rzadko a częściej mam racje

        • Ty umiesz składać zdanie.
         "Ja sie ,myle rzadko a częściej mam racje "

         wTF

        • pisze tylko najszczerszą prawde tylko

        • Ja pierdoIe, dąłem się zrobić, teraz juz wiem na 100% że to troll i to dobryy ;)

        • szefostwu portalu to udowodnij

        • Przynajmniej wpadłeś w końcu, domyślałem się ale ciągnąłeś to tak bardzo i tak się starałeś że wyglądało to jakby na prawdę jakiś ułomny to robił. gratuluję bo się dąłem wkręcić.

        • już nie jedni szefostwu portalu zarzucali , że jestem trollem . I nikomu sie nie udało tego udowodnić

        • Hehe

        • troll Machu filmweb spamuje swym płaczem w tym temacie

        • Wiemy. Solo był imperialnym pilotem / oficerem, który zdezerterował i uwolnił Chewiego z niewoli, co w kulturze Wookiech oznacza life debt. Przynajmniej tak było zanim Disney kupił SW.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: