Coś czuję...

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

306
  • Zgadzam się, treść fabuły może być tak samo oczywista jak najnowsza część Disneya... kolejna gwiazda do zniszczenia.... kolejny robot niosący plany... i kolejna osoba która jest nikim by zarazem po niewielkim okresie czasu była tak potężna aby pokonać kogoś kto trenuje całe życie. Tutaj historia będzie równie oczywista, ucieczki podczas szmuglowania towaru dla odległych systemów zwieńczone ciętymi komentarzami nowego "Hana Solo" eh... jedyne co mogło by mnie zainteresować to sytuacja w jakiej Han poznał Chewie, Choć i tak skoro już chcą tworzyć tysiące nowych sag aby wycisnąć jak najwięcej pieniędzy to wolałbym historie Młodego Yody.

• Co do przebudzenia się nie zgodzę ale nie ma co się kłócić, każdy ma inny gust a mowa o innym filmie. Nieeeee tylko nie Yoda, on jest tajemniczy i taki może zostać, nawet Lucas tego nie zepsuł, Disney też tego nie zrobi. Ja to bym chciał coś nowego, może po epizodzie IX odległa przyszłość? Nowa akademia gdzie Luke jest objęty czcią z nowym zagrożeniem. Albo jak pisałem odległa przeszłość, Stara Republika albo powstanie zakonu Jedi i pierwsi Sithowie, to było by coś, wielkie epickie bitwy, dużo potężnych mistrzów Jedi i Mrocznych Lordów Sithów.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: