PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 101
ocen
6,7 10 1 78101
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Marka Gwiezdnych Wojen już na dobre rozgościła się w dzisiejszym blockbusterowym świecie kinematografii, stąd różne pomysły Disneya na rozwój tego uniwersum i poszerzanie naszej wiedzy o świecie, który tak dobrze znamy.

Pierw rozpoczęto serię Spin-offów od filmu Rogue One, który wziął na warsztat ten jeden cytat z napisów początkowych "Nowej Nadzieji": Grupa rebeliantów ukradła plany dotyczące broni imperum - i zrobiła z tego niesamowite widowisko, w którym udało się zbudować to piękne poczucie, że po tych kilkunastu, kilkudziesięciu latach dostajemy opowieść o bohaterach, których echo przeszło milczeniem przez lata i dopiero TERAZ się o nich dowiadujemy. Cudo!

Teraz mamy Hana Solo i jego dzieciństwo, oraz planowany spin-off o Kenobim.

Brak informacji o nadchodzącym Solo, mocno prowokowały dyskusje w internecie i głosy niezadowolonych fanów, że pewnie film jest zły, dlatego go nie reklamują. Na szczęście zwiastun wypuszczony jakiś czas temu rozwiązał te wątpliwości. Pan Alden jako Solo wypada znakomicie, czuć w jego oczach tą iskierkę charyzmy i podekscytowania nieznanymi częściami galaktyki. Scenografia jest mroczna, burzowa, łudząco podobna do Rogue One - jak dla mnie? Strzał w dziesiątkę! Podoba mi się już praca kamery, na szczęście kamera na sokole milienium obejmuje całość załogi, a szybkie cięcia (może to efekt zwiastunu) nawet pozwalają się odnieść do tego jakby w "przestrzeni". Podoba mi się robot, MUSI być zabawny robot, bez tego GW nie istnieją. A Emilia Clarke jest boska jak zawsze, i nawet dobra jest jej charakteryzacja, która nie wywołuje skojarzeń "ooo paatrz, to ta z gry o tron". A jest po prostu częścią tego uniwersum.

Podsumowując: jestem otwarty na ten film i nie mam żadnych obaw. Cieszę się, że poznamy przygody młodego Solo, jego historię oraz wszystkie wydarzenia, które ukształtowały jego charakter do tego, którego znamy z nowej Nadzieii oraz dalej.

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Ja zgadzam sie z tobą w 100 % . Bardzo na ten film czekam , wreszcie bedzie ukazane jego dzieciństwo i jak pozna włochacza oraz lando jak doszło do tego że z imperium wywalono . Ja także nie mam żadnych obawo o ten film jednak lament sie wylał na forum z obawami o ten film niesamowity .

ocenił(a) film na 10
Nevarius

zobacz na płacz jednego z trolli tego forum

http://www.filmweb.pl/film/Han+Solo%3A+Gwiezdne+wojny+-+historie-2018-714149/dis cussion/Zwiastun+mi+wystarczy.,2975090#post_15698977

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Może zgłoś go? Ewidentnie nie ma co robić, to czepia się Ciebie bo się nudzi

ocenił(a) film na 10
Nevarius

uczynie tak

ocenił(a) film na 10
Nevarius

już go zgłosiłem tylko na reakcje czekać . I bardzo na ten film czekam

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Spoko, widziałem, że Oro zablokował temat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones