PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 101
ocen
6,7 10 1 78101
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Tak jak w temacie - sądzicie, że to film zaadresowany do dojrzalszych fanów Gwiezdnej Sagi, który zaserwuje nam widowisko w klimacie Rogue One czy kino dla osób poniżej 12 roku życia jakie widziliśmy np w Przebudzeniu Mocy.

ocenił(a) film na 8
rusekolsztyn

Dziwny tok myślenia. Star Wars to Star Wars. Kiedyś fajniejsze postacie, klimat i muzyka, ale nadal są to kozackie Gwiezdne Wojny. Han Solo historie to również projekt Disneya - tak jak Force Awakens, tak więc będzie to ten klimacik. Ja tam się cieszę, że będzie co oglądać.

ocenił(a) film na 10
ElGladiator

''Han Solo historie to również projekt Disneya - tak jak Force Awakens, tak więc będzie to ten klimacik''

Ten sam klimat co TFA ?? Raczej nie bo tam nikła szansa jest by były walki na miecze świetlne .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Nie chodzi mi o miecze tylko o cały wydźwięk filmu. Porównaj sobie Imperium Kontratakuje do Przebudzenia Mocy. Jest różnica? To pierwsze ma mroczny klimat, a drugie ma klimat znośny dla każdego - również dla dzieci, dla których Disney robi filmy.

ocenił(a) film na 10
ElGladiator

Tak jest różnica w tym że imperium kontratakuje to klasyk a przebudzenie mocy nie , i jest to kopia czwartego epizodu .

''Nie chodzi mi o miecze tylko o cały wydźwięk filmu. ''
Łotr 1 obejrzyj

ocenił(a) film na 10
rusekolsztyn

Ten film będzie bliżej do R1 i przewyższy znacznie epizod 7 i 8 [ mam nadzieje ] .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Oglądałem Łotra. Przebudzenie Mocy też lubię.

ocenił(a) film na 10
ElGladiator

cóż ja wole znacznie łotra niż przebudzenie mocy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones