PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 041
ocen
6,7 10 1 78041
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Witam . Pokaże wam dziś opinie ze świata na temat tego filmu

o to link
https://naekranie.pl/aktualnosci/czy-han-solo-gwiezdne-wojny-historie-to-dobry-f ilm-sa-opinie-3165569 .

Dajcie znać co sądzicie o tym . Mnie zaskoczyło to co przeczytałem

zapraszam do dyskusji

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Strasznie wcześnie na pierwsze opinie, ale jest to obiecujące. Jeśli tempo powoli się nakręca, to w sumie nie mam nic przeciwko - pierwszy akt na Łotr 1 jakoś przesiedziałem. Fanservice oczywiście może być, ekipa Lucasfilms wali pod siebie na myśl, że można nakręcić film bez ciągłego mrugania okiem do fanów. Nowy klimat, inna stawka - ale też film na pierwszym miejscu stawia "Han Solo", nie "Gwiezdne Wojny", więc jak najbardziej zrozumiałe. Widzowie chyba od zawsze bardziej lubią dwumetrowego futrzaka od łotra-rewolwerowca, więc opieranie się na tej postaci ma sens (może testują wody i nakręcą osobny film dla Chewiego).

Bilety już kupiłem w zeszłym tygodniu, to i raczej z udziału w tej zabawie się nie zamierzam wycofać.

ocenił(a) film na 10
mac1991seth

Owszem strasznie wcześnie na pierwsze opinie , o tym filmie . Ale ja mam też nadzieje że to co jest tam napisane że to prawda , jak tak to tfa i tlj będą zaorane i sie schowają . Ja jeszcze biletów nie kupiłem na to ale nie długo kupje

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Chyba miałeś sobie odpuścić wszystkie filmy Star Wars od Disneya? Czy coś się zmieniło?

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

trylogia sw od Disneya jest dla mnie stracona , od premiery TFA sw9 jest dla mnie zbędne . Natomiast do filmu han solo gwiezdne wojny historie , wiąże nadzieje że tfa i tlj będą zaorane i sie schowają . I bądź łaskaw odnieś sie do tematu . TLJ to drugi najgorszy epizod sw .

ocenił(a) film na 10
wifi_wifi

A tak na poważnie to nie wiem skąd u ciebie pomysł że miałem sobie , odpuścić wszystkie filmy Star Wars od Disneya

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Oo a właśnie się zastanawiałem kiedy pojawią się pierwsze opinie. No nie wygląda to źle, wygląda na to, że obawy dotyczące tego filmu idą w niepamięć ^^

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Zgadza sie problemy tego filmu w niepamięć idą

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Ja sie doczekać nie moge tego filmu . A ty ?

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Ja również!

ocenił(a) film na 10
Nevarius

fajnie

ocenił(a) film na 10
Nevarius

I ja z tego filmu jestem ogromnie zadowolony

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Ja też wczoraj byłem kolejny raz na tym filmie

ocenił(a) film na 10
Nevarius

teraz tylko czekać aż ten film na dvd\ blu rey wyjdzie

Gokussb

Opinie z twittera zawsze są pozytywne (nawet Fantastic 4 je miało). Trzeba poczekać na RT.

ocenił(a) film na 9
Connor7

Nie zawsze, Avengers 3 z Twittera miało czasem mieszane opinie

ocenił(a) film na 10
Nevarius

a dałbyś mi na prif dowód ?

ocenił(a) film na 8
Nevarius

To w sumie im gorsze opinie na Twitterze, tym lepszy film, bo Infinity War to była prawdziwa bomba, której długo nic nie pobije. Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Co sądzisz o linku który dałem w temacie ??

ocenił(a) film na 9
Ryloth

No korelacja jest uderzająca

ocenił(a) film na 10
Nevarius

bilety już dziś kupione

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Ja nie musze, będę miał seans za darmo

ocenił(a) film na 10
Nevarius

farciarz

ocenił(a) film na 10
Nevarius

ja ide w ostatnią niedziele maja na 17 10

ocenił(a) film na 9
Gokussb

A ja zobaczę, jak wypadnie wolne i kiedy kolega będzie mógł załatwić wejściówki darmowe (on pracuje w kinie)

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Zazdroszczę ci że masz takiego farta

ocenił(a) film na 10
Nevarius

zobacz
https://www.ppe.pl/news/58272/han-solo-gwiezdne-wojny-zbiera-pozytywne-recenzje. html

Ryloth

Mark Hamill widział już film o Hanie Solo i komentuje na Twitterze
http://naekranie.pl/aktualnosci/mark-hamill-widzial-juz-film-o-hanie-solo-i-kome ntuje-na-twitterze-3168245

ocenił(a) film na 10
wort801

dzięki wort za linka

ocenił(a) film na 8
wort801

To dobrze, ale akurat nie sugerowałbym się zdaniem aktora zatrudnionego przez Disneya ;) Poczekam na film i sam ocenię. Opinie widzów są kluczowe.

ocenił(a) film na 10
Ryloth

popatrz na to
https://www.ppe.pl/news/58272/han-solo-gwiezdne-wojny-zbiera-pozytywne-recenzje. html

ocenił(a) film na 10
Ryloth

masz tu racje

ocenił(a) film na 10
wort801

Tutaj Ryloth ma racje opinie widzów są kluczowe .

ocenił(a) film na 8
Ryloth

żart roku :D

ocenił(a) film na 10
Nevarius

linka który ci przesłałem na prif oro daj . Znowu nasz w akcji jest ..

Nevarius

Taaaak zdziwiony byłem lekko tymi mieszanymi opiniami.

ocenił(a) film na 10
Connor7

ja także byłem tym zdziwiony

Connor7

Przecież średnią na Rotten można obstawić już teraz. Nieważne czy film będzie dobry czy bardzo zły... Przynajmniej wśród krytyków.

ocenił(a) film na 10
Joecrou

Sądząc po twym wpisie pewnie nie chciało ci sie ,nawet zerknąć na tego linka co wkleiłem .

Gokussb

Zerknąłem. I co w związku z tym ?

ocenił(a) film na 10
Joecrou

nic

ocenił(a) film na 7
Gokussb

Akcja, humor i "klimat starej trylogii" wystarczą, aby ten film zdobył wysokie noty u krytyków. Oni oceniają Star Wars tymi samymi kategoriami, co filmy Marvela. Paradoksalnie jedyny film SW Disneya, który nadaje się do oglądania (Łotr 1), zdobył najmniej entuzjastyczne opinie. Co prawda były dobre, ale nikt nie odważył się stwierdzić, że "to najlepsze Gwiezdne Wojny w historii!"

ocenił(a) film na 10
szymon0018

Oby to prawda była w sensie akcja, humor i "klimat starej trylogii" wystarczą, aby ten film zdobył wysokie noty u krytyków.

Ja jestem zawiedziony jestem TFA i tlj i licze że ten film o solo sprawi by były zaorane . Zauważ tyko że premiera sie zbliża dopiero i takie stwierdzenie może sie pojawić .

ocenił(a) film na 10
szymon0018

jak dla mnie ten film o solo jest lekarstwem na TFA i tlj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones