PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128323}

Handel

Trade
7,2 17 247
ocen
7,2 10 1 17247
5,0 2
oceny krytyków
Handel
powrót do forum filmu Handel

8/10

ocenił(a) film na 8

Daję - może trochę naciągnięte - 8/10. Ciekawy i wciągający od początku film. Nie ukrywam,
że spora w tym zasługa miłej dla oka Alicji :p
Temat filmu niebanalny i bardzo poważny, o którym raczej mało się mówi (na pewno w
naszej części świata), a który przecież istnieje, i nie ma co ukrywać - to dramat.
Oczywiście, aby idealnie nie było, kilku spraw można by się przyczepić, np. pewnej
nieudolności porywaczy albo wreszcie głupoty dziewczyn, które nawet w mieście pełnym
ludzi nie potrafią uciec :/
Ale ogólnie film wart uwagi:]
Pytanie: czy nie zasugerowano, że kobieta która zajmuje się bezpośrednią sprzedażą dzieci
nie jest córką policjanta Raya? w końcu pyta ją niespodziewanie o pochodzenie, a ma
charakterystyczne oczy, o których mowa była wcześniej w hotelu, podczas rozmowy z
chłopcem.

B3nq

Też właśnie odniosłam takie wrażenie, choć z drugiej strony dziewczynka na zdjęciu miała 5 lat, a on mówił, że nie widział jej od 10. A tamta miała ok 30 lat. Mimo to wydaje mi się, że to była taka sugestia. że każdy może skończyć albo źle albo przejść na ich stronę i współpracować. Jedno mnie jeszcze zdziwiło w tym filmie poza wspomnianą już nieudolnością porywaczy i dziewczyn, które ciągle miały szansę ucieczki a jej nie wykorzstywały- to że Veronica się zabiła. Ok rozumiem, że załamała ją strata dziecka, ale taki gest poddania się u dziewczyny, która cały czas pozowała na silną i bojową jednostkę? Zostawiła tą małą bez żadnej opieki mimo że była tyle starsza i sama była matką... nie podobał mi się zupełnie ten motyw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones