PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128323}

Handel

Trade
7,2 17 248
ocen
7,2 10 1 17248
5,0 2
oceny krytyków
Handel
powrót do forum filmu Handel

za wysoko!

użytkownik usunięty

Dziwi mnie taka wyosoka ocena tego filmu. Sam pomysł bardzo ciekawy ale wykonanie tragiczne. Nielogicznośc w tym filmie aż razi... naciągany jak cholera... ale najgorsza gra aktorska! co za dno... śmiać mi się chciało z Curuś... mam nadzieje, że to ostatni film jaki widziałam z jej udziałem.

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze tylko, że film porusza bardzo poważny temat ale durny scenariusz i słaba gra aktorska sprawia, że bardziej smieszy niedorzeczność i niespójność akcji i zachowań bohaterów niż daje do myślenia.

to pewnie uznasz mnie za idiotke, ale mi się film bardzo podobał. świetny temat, który niestety jest bagatelizowany...
aktor, który zagrał brata porwanej zagrał świetnie. oddał wszystkie emocje. co do Alicji- nie była taka zła jak mówisz. zagrała dość odważne sceny, w których widać było dobrze zagrane emocje.
film poprawnie wyprodukowany. wszystko logiczne. nie wiem jak możesz czegoś nie rozumieć.
najlepszy film o porwaniu/ handlu ludzmi jaki widziałam.
zobacz lepiej 'uprowadzoną'- to jest dopiero naciągany film...

wg powinien mieć wyższą ocene- bo nie zawsze efekty specjalne i dobry reżyser są potrzebne. niekiedy ważniejsze jest przesłanie, które ma dotrzeć do ludzi. wtedy kadr, dialogi i aktorzy to rzecz drugoplanowa...

użytkownik usunięty
Mmajkoo

Zupełnie się nie zgadzam z Tobą ale absolutnie nie mam Cię za idiotkę. Każdy ma własne odczucia i zdanie ja to szanuję bo po to jest forum, żeby dyskutować.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones