PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 240
ocen
7,7 10 1 357240
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
ocenił(a) film na 10
anyany

raczej nie bo daniel radcliffe i emma watson odmowili udzialu w ekranizacji co ciekawe rupert grint sie zgodzil

sobol1237

Bo Rup może nie ma pieniędzy

ocenił(a) film na 10
mawa2

Daniel odmówił, bo chce poszukać nowych wyzwań, a Emma Watson, bawi się na trampolinie do sławy, a jeśli by mieli wrócić to dla remaku od zakonu do ostatniej części ;/ wciąż na to liczę

anyany

To już zależy od J. K. Rowling.

adelinde

Masz racje !

ocenił(a) film na 9
anyany

wdaje mi się, że nie ma już sensu. Voldemort nie żyje to z kim Harry, lub jego syn miałby walczyć? Modlę się tylko by Rowling nie wpadła na genialny pomysł i napisała następne części gdzie okazałoby się, że jednak jeszcze był jakiś horkruks dzięki, któremu ponownie by wrócił. Dostaliśmy finałowe starcie, wielką (no powiedzmy) bitwę tak więc bez sensu. :)

ocenił(a) film na 8
Indy_6

Syn Harry'ego trafi do Slytherina i przejdzie na ciemną stronę mocy, hahaha...

ocenił(a) film na 9
_Garret_Reza_

a pozniej starcie miedzy synem a ojcem!:D

kruk581

Powiem tak gdyby Alus Severus Potter przeszedł na ciemną stronę i walczył z ojcem to ja bym zemdlała z wrażenia !!!(**)

Indy_6

Nie dośc że pokolenie Jamesa walczyło z Voldemortem to jeszcze jego wnuki.Jak już to nowa część ale bez Voldemorta.

ocenił(a) film na 8
kamilx98

mogło by być ciekawie. tylko jaki by był nowy wróg?

Dominiqe

Molly urodzi jeszcze jednego Rona i będzie git

kamilx98

Malfoy mógłby być teraz nowym, czarnym panem : D Hahaha!

użytkownik usunięty
Indy_6

Twój pomysł bardzo mi się podoba ... ale szkoda że nie ujrzy światła dziennego .

Indy_6

Gellert Grindelwald był nowym wrogiem Harrego! J.K.Rowling niepotrznie postarzała
Harrego o 19 lat, chyba że zmieniacz czasu Hermiony albo jakieś inne przedmioty np.: z
szuflady Albusa Dumbledora Hmm...

ocenił(a) film na 10
Indy_6

ale preqwell o Tomie Ridll byłby ciekawy, z chęcią bym to zobaczył :) wiem że w książkach jest wystarczająco, wyjaśnione, ale według mnie powinni zrobić choćby trylogię.

ocenił(a) film na 10
anyany

Chciałbym aby była nowa książka tylko żeby nie była ona o Harry'm lub jego dzieciach. Po prostu żeby była osadzona w tym uniwersum

chowder

Też o tym myślałem,żeby było o innych bohaterach,ale w tym samym świecie.Jakieś 10-20 lat później,fajnie było by zobaczyć dalsze losy świata czarodziei :)

kamilx98

Tya... i żeby ktoś znalazł w Zakazanym Lesie kamień wskrzeszenia i wskrzesił Sevcia i Lily :D

ocenił(a) film na 10
Angelica21

a po co jak oni i tak nie wrócą do świata żywych, tylko będą duchami

Angelica21

Syn Harrego znalazł by kamień wskrzeszenia w zakazanym lesie . Wskrzesił by Voldemorda który by mu doradzał ( duchowo) , bo tak naprawdę miał by plan wobec niego jak znowu stać się człowiekiem . I kat zaczęło by się od nowa Voldemord stałby się człowiekiem zdobył różdżkę, syna Harrego wziąłby za zakładnika do sb tam znowu powrócili by ci źli co uciekli w ostatniej części tuż po śmierci Voldemorda . I tak by się zaczęło resztę można dokończyć ( sami napiszemy 8 część z serii przygód Harrego Pottera )

TJ111

Całkiem niezłe :)

mawa2

Gdy Albus znalazł kamień wskrzeszenia i gdy wskrzesił Voldemorda ten kazał mu iść do tajemniczego domu w którym leżał medalion Voldemord kazał mu go ubrać a gdy on to zrobił miał nad nim władzę , kazał mu znajdywać różne rzeczy do wywaru zamiany dusz gdyż Voldemord chciał posiąść jego duszę ..........(postaram się codziennie coś dopisywać)

TJ111

Gdy Albus znalazł kamień wskrzeszenia i gdy wskrzesił Voldemorda ten kazał mu iść do tajemniczego domu w którym leżał medalion Voldemord kazał mu go ubrać a gdy on to zrobił miał nad nim władzę , kazał mu znajdywać różne rzeczy do wywaru zamiany dusz gdyż Voldemord chciał posiąść jego duszę ..........(postaram się codziennie coś dopisywać)

ocenił(a) film na 10
TJ111

Ale jest problem. Wskrzesić można tylko tych, których się kochało. Książka się kłania ;)

W_A_

ok, ale mogłoby być tak że to on sam mu się ukazał gdyż miał tam jeszcze jakąś cząstkę mocy :)

ocenił(a) film na 10
TJ111

Nie może mieć już mocy, bo Harry nadal czułby jego obecność ;)
A ostatnie dwa zdania: "Blizna nie bolała go od 17 lat. Wszystko było dobrze."
Wolałbym raczej o Huncwotach, jeżeli powstanie następna część :)

W_A_

Aż pewnego dnia, po 17-stu latach zaczęła go boleć, ale to było tylko zakażenie od rozcięcia sobie blizny zardzewiałą siekierą wuja. A tymczasem gdzieś daleko okazało się, że Voldemort miał jeszcze jednego horkruksa którego umieścił w śmietniku, w małej wioseczce na obrzeżach Polski. I nikt nigdy go tam nie szukał, i nikt nigdy go tam nie znalazł.. Był to mały papierek, którego Voldemort postanowił przyszyć sobie pod skórę, aby nikt nigdy go już nie zabrał. Teraz żyje wśród nas, być może spotykamy go idąc rano do pracy, być może snuje się nocą po opustoszałych ulicach Warszawy.. Nikt jeszcze nie znalazł człowieka bez nosa, ale on odzyskuje powoli potęgę by w końcu zaatakować.

ocenił(a) film na 10
mawa2

Ale Voldemort zbierał trofea, więc nie mógł umieścić cząstki swojej duszy w śmietniku ;)

W_A_

A co ma jedno do drugiego?

ocenił(a) film na 10
mawa2

To, że on szanował swoją duszę, dla niego to było najcenniejsze, dlatego Dumbledore powiedział, że horkruks to na pewno nie jakaś butelka, albo inny śmieć. Nie mógł tego też ukryć byle gdzie. :)

W_A_

Baardzo szanował swoją duszę ;)

W_A_

Niemniej jednak mógł ich zaskoczyć ;]

ocenił(a) film na 10
mawa2

Ale mówił, że siedem to potężna liczba magiczna. Dlatego tyle akurat miał części duszy przed Harrym.

ocenił(a) film na 10
chowder

A ja bym chciałam by napisała książkę z perspektywy Snape. Mam tyle pytań dotyczący jego osoby i tak mało odpowiedzi. Teraz czytam HP jeszcze raz, wiec może wyłapie jakieś aluzje. Np.: Dlaczego Snape trafił do ślizgonów, skoro był taki oddany, wierny i odważny? Czy on naprawdę tak nienawidził Harrego, czy tylko udawał by być bardziej wiarygodny? Czemu nie przeprosił Lily za nazwanie jej szlamą, skoro ją tak bardzo kochał? Czemu przystąpił do Śmierciożerców, skoro sam kochał kobietę która była... szlamą? Jak mu się udało tak długo ukrywać po czyjej stronie stoi?
Nie ciekawi was to?

gumisia18

Nie ciekawi nas to bo czytaliśmy książkę ;)

ocenił(a) film na 10
mawa2

Ja też przeczytałam. Teraz przeczytałam i drugi raz. I nadal nie jest dla mnie wszystko dokładnie wyjaśnione.

gumisia18

Niektórzy muszą widocznie przeczytać trzy razy ;)

gumisia18

Napewno na Pottermore, będzie jego biografia :P

gumisia18

Przecież Snape przepraszał Lily za nazwanie jej szlamą. Siódmy tom Harry'ego, Opowieść Księcia.

ocenił(a) film na 7
anyany

Emma watson obcięła włosy więc koniec hermiony xd
a co do kontynuacji to mogą tylko przerobić pierwsze częsci na full hd i 3d

ocenił(a) film na 10
Shanks1337

są zawsze peruki

ocenił(a) film na 8
Shanks1337

Shanks, wszystkie części ekranizacji Harry'ego Pottera były filmowane na taśmach filmowych 35 mm, co ponoć może dać rozdzielczość odpowiadającą nawet 4K, czyli w przypadku proporcji tych filmów ok. 4096x1714 pikseli. Rozdzielczość Full HD przy tych proporcjach to mniej więcej 1920x800, więc ponad czterokrotnie mniejsza od 4K (4K: 7 megapikseli, Full HD: 1,5 megapiksela). Oczywiście ogromne znaczenie ma tutaj jakość użytej taśmy, wykorzystanych obiektywów, a także starania twórców filmu, a następnie wydawców. Wszystkie części Harry'ego Pottera są dostępne w wersji blu-ray, oczywiście w Full HD, czyli film został zmniejszony czterokrotnie w stosunku do oryginalnej wersji.

ming44

A to wszystko odnośnie tego że Emma obcięła włosy?...

ocenił(a) film na 8
mawa2

Nie, to wszystko odnośnie fragmentu wypowiedzi użytkownika Shanks1337: "a co do kontynuacji to mogą tylko przerobić pierwsze częsci na full hd i 3d".

ming44

Aha, ok.

Shanks1337

Spokojnie, urosły już :)

anyany

Mam pomysł może jak Voldemort stukną się z bellatrix lestrange i miał syna który też potrafił rozmawiać z wężami i pomścił matkę i ojca pozabijał wszystkich tych którzy przyczynili się do śmierci jego rodziców a nie zabił Harrego

dprofil5

dobre:-)
a ja myśle że byłoby dobrze gdyby zrobiła jedną część o przyszłości harryego jego dzieciach jego znajomych przyjaciół np rona i hermione , weasleyów czy ,nawet malfoya o hogwarcie w przyszłości o perypetiach lily, albusa, jamesa, hugo rose, i scorpiusa (syna draco) o problemach wymienionych tu dzieci i fajnie by było gdyby harry z ginny opowiadaliby swoim dzieciom jak to rozwalili valdka i śmierciożerców i coś jak 60 lat póżniej kiedy harry umiera:-)

dprofil5

A może Harry stuknie się z Voldemortem i będziemy mieli dwa w jednym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones