PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30571}

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
7,5 436 813
ocen
7,5 10 1 436813
6,8 35
ocen krytyków
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
powrót do forum filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Potteromania

ocenił(a) film na 6

Tyle było szumu wokół tego filmu, że sama też się wybrałam. Chrześniak zapewniał mnie, że to świetny film. Nie mogę powiedzieć, że jest zły. Efekty specjalne niczego sobie, całość trzyma się kupy. Ale nie wybiorę się na niego drugi raz. Dla 12-letniego chłopaka to może i jest świetny film, ale dla mnie to była taka bajeczka, na którą można popatrzeć, ale tylko raz.

ocenił(a) film na 9
Beata

potteromania
To jest mania ale nie chodzi o film ale o te różne figurki, zeszyty ubrania i inne takie "ŚMIECI" Film był w miare fajny dzięki efektom specjalnym oczywiście i super muzyce ale nie ma to jak książka .

Beata

niezwykła bajeczka
Ano było dużo szumu wokół książki i filmu. Ja również wybrałam się do kina wprawdzie z młodszymi kuzynami, ale bez nich też bym poszła, bo poprostu chciałam zobaczyć co te dzieciaki w tym Harrym widzą. No i muszę przyznać, że film mi się podobał.
Jest to wciągająca opowieść o małym chłopcu, pełna przygód i magii. Okraszona wspaniałą scenografią, efektami, muzyką no i niezła grą aktorską. I zgodzę się z Tobą, że jest to świetny film ale przede wszystkim dla dzieci (mój kuzyn był zachwycony, wyglądał przez trzy dni jakby go Harry zaczarował), bo jest to nic innego jak niezwykła bajeczka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones