film

Hate Crime

2005
1h 44m
6,5 124
oceny
6,5 10 1 124
Robbie Levinson i Trey McCoy spotykają się nagle z nietolerancją i wrogością z rąk swojego nowego sąsiada - Chrisa Boyda, syna kaznodziei fundamentalisty. Pewnego... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Hate Crime zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Robbie Levinson i Trey McCoy spotykają się nagle z nietolerancją i wrogością z rąk swojego nowego sąsiada - Chrisa Boyda, syna kaznodziei fundamentalisty. Pewnego wieczoru, Trey wychodzi na nocny spacer z psem i nigdy nie wraca. Chris i Robbie stają się głównymi podejrzanymi. Bez wsparcia władz, Robbie otrzymuje pomoc zRobbie Levinson i Trey McCoy spotykają się nagle z nietolerancją i wrogością z rąk swojego nowego sąsiada - Chrisa Boyda, syna kaznodziei fundamentalisty. Pewnego wieczoru, Trey wychodzi na nocny spacer z psem i nigdy nie wraca. Chris i Robbie stają się głównymi podejrzanymi. Bez wsparcia władz, Robbie otrzymuje pomoc z nieprawdopodobnego źródła, żeby wykonać desperacki i niebezpieczny plan odkrycia sekretów, które wywrócą wiele żyć do góry nogami i ostatecznie doprowadzą sprawce w ręce sprawiedliwości bez względu na konsekwencje.

studio
Pasidg Productions Inc.
tytuł oryg.
Hate Crime
inne tytuły
Brian J. Smith początkowo przesłuchiwany był do roli Chrisa Boyda.
Zdjęcia do filmu kręcono w Dallas (Teksas, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wymiękam widząc obściskujących i całujących się facetów... Brrr... Jeśli podobał Ci "Brokeback Mountain" to ten film możesz obejrzeć, ja darowałem sobie po pierwszej miłosnej scence "pary młodej". Być może film jest dobry, ale nie dane mi będzie sie o tym przekonać. Pozdrawiam wszystkich kochających inaczej :)

6/10

ocenił(a) film na 6

Dwóch gejów wiedzie sobie spokojne życie na suburbiach, snując plany na przyszłość, do czasu gdy do domu obok wprowadza się syn tamtejszego pastora. Niezły kryminał/thriller klasy B z niegłupią fabułą.

Taki nieco melodramatyczny. A co do wątku gejowskiego... Ktoś musi być bardzo krótkowzroczny widząc w tym filmie tylko dwóch całujących się facetów... A może by tak spojrzeć inaczej? Podejrzewam, że gdyby nie zawarty tam wątek gejowski, to nie byłby ten film tak krytykowany. A prawdziwy - przynajmniej dla mnie - wątek...

więcej

Thriller??-nie wydaje mi sie...!!!
A co do filmu:
Ciekawy i wciagajacy(nie zerkalam co chwile na zegarek patrzac kiedy sie skonczy).Mi osobiscie sie podobal.Moim skromnym zdaniem warto zobaczyc.Polecam:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones