Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:30

Zobacz Heavy Trip zwiastun

Film

Hevi reissu

2018 1 godz. 32 min.
6,9 5 581
ocen
6,9 10 5581
2 641
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"id":"792376","linkUrl":"/film/Heavy+Trip-2018-792376","alt":"Heavy Trip","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/76/792376/7872574.2.jpg"}
Grający ze sobą od 12 lat zespół muzyczny nigdy nie wystąpił przed publicznością. Dostają zaproszenie na wielki festiwal metalowy w Norwegii.
{"userId":"2025458","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/23/76/792376/793340.2.jpg","title":"Szybko i brutalnie","link":"/reviews/recenzja-filmu-Heavy+Trip-22155","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Szybko i brutalnie
Każdy ma swojego lwa, z którym musi się zmierzyć – oto życiowa mądrość przekazana głównemu bohaterowi przez... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Heavy Trip
Heavy Trip (2018) Zwiastun nr 1 (polski) 1:30
Heavy Trip
Heavy Trip (2018) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:31
Heavy Trip | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2018 | Film Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką "Delta".

Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. KradnąTuro ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką "Delta".

dystrybucja
studio
FilmCamp / Making Movies Oy / Mutant Koala Pictures / Więcej...
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Hevi reissu
inne tytuły
Heavy Trip Polska
Bändi nimeltä Impaled Rektum (tytuł roboczy) Finlandia
Więcej...
W czasie nagrywania demo Pasi ma na sobie zwykły czarny T-shirt, jednak gdy wraz z zespołem wychodzi na spotkanie z gościem z Norwegii, ma na sobie koszulkę polskiego zespołu metalowego Behemoth. 
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Tylko metal!

  lornemalwo ocenił(a) film na 9

  Już dawno żaden film nie sprawił mi takiej frajdy. Zrobiony z czystej ( a właściwie brudnej, plugawej i szatańskiej) miłości do metalu film. Jednocześnie pełen humoru i dystansu do całej heavy metalowej otoczki. A, i potym filmie polubiłem Justina Bibera ;)

 • Świetna zabawa, doskonała muzyka. Chce się żyć!

  podlesny21 ocenił(a) film na 9

  Aby obejrzeć ten film, niczym bohater "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" musiałem pojechać z żoną do Bydgoszczy. To jedyne 145 km. W Bydgoskim MCK zasiedliśmy wygodnie wśród kilkunastu osób w kinie. Ani ja, ani pozostali widzowie nie wiedzieli jeszcze co nas czeka... A ... więcej

 • Dawno się tak nie uśmiałam ;'D

  ulik ocenił(a) film na 9

  Najlepszy seans filmowy w moim życiu. O takiej energii wśród publiczności można tylko marzyć ;'D

 • Mega film

  Cezarygon ocenił(a) film na 6

  Swietne poczucie humoru, wyraziste groteskowe postacie. Uwielbiam ten orginalny skandynawski klimat. Z dala od Amerykańckiego gónwna ;)

 • 666 ocen

  vander1 ocenił(a) film na 6

  W momencie pisania opinii przeze mnie film oceniono dokładnie 666 razy. Jak dla mnie to najlepsza rekomendacja:)

  21