film

Heavy Trip

Hevi reissu
2018
1h 32m
6,9 6 712
ocen
6,9 10 1 6712
6,0 4
oceny krytyków
Grający ze sobą od 12 lat zespół muzyczny nigdy nie wystąpił przed publicznością. Dostają zaproszenie na wielki festiwal metalowy w Norwegii. Zobacz pełny opis
Heavy Trip zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Szybko i brutalnie
Każdy ma swojego lwa, z którym musi się zmierzyć – oto życiowa mądrość przekazana głównemu bohaterowi przez... ... czytaj więcej
Heavy Trip
Zwiastun nr 1 (polski)
Heavy Trip
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (polski) 2019-01-07T15:32:44 https://fwcdn.pl/webv/88/81/48881/thumbnail.48881.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/76/792376/heavy_trip_zwiastun_kinowy_hd.vp9.1080p.webm

Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. KradnąTuro ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką "Delta".

dystrybucja
Mayfly
studio
FilmCamp / Making Movies Oy / Mutant Koala Pictures / więcej
tytuł oryg.
Hevi reissu
inne tytuły
A Band Called Impaled Rektum (tytuł roboczy) Międzynarodowy
Heavy Trip Międzynarodowy
więcej
W czasie nagrywania demo Pasi ma na sobie zwykły czarny T-shirt, jednak gdy wraz z zespołem wychodzi na spotkanie z gościem z Norwegii, ma na sobie koszulkę polskiego zespołu metalowego Behemoth. 
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Aby obejrzeć ten film, niczym bohater "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" musiałem pojechać z żoną do Bydgoszczy. To jedyne 145 km.

W Bydgoskim MCK zasiedliśmy wygodnie wśród kilkunastu osób w kinie. Ani ja, ani pozostali widzowie nie wiedzieli jeszcze co nas czeka... A czekała nie lada zabawa!

Kilka słów o...

Najlepszy seans filmowy w moim życiu. O takiej energii wśród publiczności można tylko marzyć ;'D

Tylko metal!

ocenił(a) film na 9

Już dawno żaden film nie sprawił mi takiej frajdy. Zrobiony z czystej ( a właściwie brudnej, plugawej i szatańskiej) miłości do metalu film. Jednocześnie pełen humoru i dystansu do całej heavy metalowej otoczki. A, i potym filmie polubiłem Justina Bibera ;)

W momencie pisania opinii przeze mnie film oceniono dokładnie 666 razy. Jak dla mnie to najlepsza rekomendacja:)

Mega film

ocenił(a) film na 6

Swietne poczucie humoru, wyraziste groteskowe postacie. Uwielbiam ten orginalny skandynawski klimat. Z dala od Amerykańckiego gónwna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones