PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458654}

Heima

8,2 9 546
ocen
8,2 10 1 9546
7,0 5
ocen krytyków
Heima
powrót do forum filmu Heima

Miażdżąca cisza zapadła po obejrzeniu 96 minuty tego filmu a wraz z nią pojawiła się pustka w głowie. Rewelacyjny obraz pełen magii, szczerości i pasji. Słysząc tą muzykę ma się jedynie ochotę zamknąć oczy i przenieść w świat, jaki kreuje Sigur Ros. Jednocześnie jest to do wykonania niemożliwe, bo zdjęcia przedstawiające Islandię i jej mieszkańców zapierają dech w piersiach i nie chce się stracić z nich ani sekundy.
Moje kolejne wcielenie spędzam na Islandii, postanowione :)

ocenił(a) film na 9
rosemary90

No i jak tego filmu nie obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 10
rosemary90

lepiej bym tego nie ujął

rosemary90

Na Islandii byłam prawie 7 miesięcy, wystarczające by sporo zobaczyć, aczkolwiek za mało na wszytko ;) ludzie tam są mili , szczerzy i bezinteresowni..do tej pory jestem w tej wyspie zakochana..coś niesamowitego i pięknego, to trzeba zobaczyć! Piszecie ze film bardzo dobry, właśnie mam zamiar dziś zobaczyć, ciekawe czy udało się twórcy dobrze oddać piękno islandzkich krajobrazów..

użytkownik usunięty
rocknrolla_84

mam takie pytanko.. czy ktoś wie jaki jest tytuł piosenki na samym końcu, zaczyna się gdiześ od 1:20?

Jak na samym końcu to "Untitled#8". Piosenka, która jest fantastycznym zakończeniem tego dzieła, w pełni obrazującego piękno klimatycznej wyspy, jaką jest Islandia.

użytkownik usunięty
Bjarni

dzieki bardzo!!
taaak, piosenka jak i cały film są świetne

ocenił(a) film na 10
Bjarni

Perkusja w tym kawałku magia... :)

ocenił(a) film na 7
rosemary90

Jak na film dokumentalny to średnio. Kiepskawa reżyseria, jakieś dziwne, niepotrzebne wstawki. Trochę za mało o trasie no i szkoda, że nie dali napisów do utworów. Muzyka świetna. Polecam.

wujekdziadek

Ponieważ to jest ONIRYCZNY obraz :]
I mi taki bardzo odpowiada.
Jedni kręcą w taki sposób, inni w inny.
Zbytnio przyzwyczailiście się do tamtych, znanych filmów dokumentalnych.

Idę teraz odszukać kilku utworów, są magiczne.

ocenił(a) film na 7
wujekdziadek

Gdy ktoś słucha Sigur Ros, nie potrzebne mu są podpisy do tego jaka piosenka jest teraz grana. Są to bardzo znane utwory Sigurów. Znajdziesz je wszędzie na YouTubie, Spotify. Wystarczy chwilkę poszukać.

użytkownik usunięty
rosemary90

Dorośnij :)

ocenił(a) film na 10
rosemary90

niesamowici ARTYŚCI w dobie popkultury i nijakości tworzą świat wrażliwości ,dokładnie taki jaka jest Islandia , ,.

rosemary90

Czy można obejrzeć gdzieś ten film online? Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wrzucił link ;)

heart_ache

Na youtube można znaleźć w częściach http://www.youtube.com/user/spaceufochild#p/c/ED97A0691E49E9FD/0/PNofqsFTW08
Oczywiście polecałbym jednak oglądać w lepszej jakości ;)

użytkownik usunięty
heart_ache

jest na zalukaj

ocenił(a) film na 10
rosemary90

Film jest rewelacyjny, w 100% zgadzam się z założycielką tematu!

rosemary90

I am speechless.


10/10 ♥

rosemary90

gdzie mogę to obejrzeć

roland_roland

TAK !
Podpinam się pod pytanie.
Gdzie? :D
Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones