PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458654}

Heima

8,2 9 546
ocen
8,2 10 1 9546
7,0 5
ocen krytyków
Heima
powrót do forum filmu Heima

Jeśli ktoś nie lubi takiej muzyki to strasznie się wynudzi. Dla mnie jest to na szczęście magiczny dokument:)

ocenił(a) film na 10
odidouo1

racja. eksperymentowałam z ludźmi którzy tej muzyki nie trawią - dla nich to męczarnia. cudny film rockumentarny :D

ocenił(a) film na 10
odidouo1

Ja za ten film pokochalam ich jeszcze bardziej i doczekac sie nie moge wrzesniowego koncertu w Krakowie. Zespol, ktory kocham, w miescie, ktore kocham (:

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

O! Dzięki za cynk, nie wiedziałem że graja w tym roku a w Krakał mam bazę akurat :)

ocenił(a) film na 10
hud

byl? ;)

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

niestety... ale Archive w poznaniu nie odpuszcze :)

ocenił(a) film na 10
hud

ten z kolei mi przepadnie :(. A Sigur- jest czego zalowac. Czysta magia.

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

No ich koncert z Warszawy uważam za najbardziej magiczny z tych jakie widziałem. A Archive nie widziałem jeszcze. Niestety trzeba wybierać jeśli nie można się doprosić pracodawcy za zaległe wypłaty... No i na pocieszenie jeszcze God Is An Astronaut dzień po Archive za jedyne 30 zl :) Tak więc u schyłku tego roku na pewno jakiś live odhaczę :)

ocenił(a) film na 8
hud

k... mać, że też nie wszedłem tu rok wcześniej... God Is An Astronaut w Polsce? Uwielbiam ich!

ocenił(a) film na 10
Pauleta

Spokojnie, już chyba z 3 razy byli, na pewno jeszcze będzie okazja ;)

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

bilet na archiva zamowiony :P

ocenił(a) film na 10
hud

sie prosze nie chwalic :Pbo karma dopadnie ;) :D
ja rok koncertowy zakoncze konfrontacjami rockowymi we Wroclawiu, tez zle nie bedzie (: ;)
udanej zabawy (:

ocenił(a) film na 10
hud

a wiesz, ze Sigur w czerwcu w Warszawie bedzie? :P

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

i depeche :) ale mnie raczej nie będzie... A archive dali mega koncert, grubo ponad 2 godziny grali

ocenił(a) film na 10
hud

ja wlasnie dzis na Sigur bilet zamowilam (: myslalam o Lanie, ale z Sigur szans nie miala (: O Depeche nie wiedzialam, a tez chetnie bym zobaczyla. jednakowoz z Jonsim i spolka nikt nigdy nie wygra.
P.S. Archive nieodzalowane ;( kolega mowil, ze byli mega.

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

No Depeche właśnie zawsze chociaż ten jeden jedyny raz chciałem zobaczyć, choć już nie tak często słucham, niestety kupowanie biletów z wyprzedzeniem kilku miesięcy nie zdaje egzaminu w moim przypadku. Ostatnim razem ominął mnie koncert Nine Inch Nails, a bilet powędrował do kolegi...
Pisząc o Lanie masz na myśli Lane Del Rey? Może tym razem nie zagra tylko dla VIPów :P

ocenił(a) film na 10
hud

hehe, ach ta Lana, taka ekscentryczna, prawie jak ja ;) Lubie jej muze, nic na to nie poradze :D

To jest dramat, tyle fajnych koncertow, a tak malo czasu i funduszy ;) Ja bym NIN nie przepuscila, bilet nigdy, przenigdy nie powedrowalby do kolegi :D

ocenił(a) film na 10
aleksandra22884

a kto powiedział że przepuściłem? 3 dni póxniej grali w duseldorfie i tam sie na nich wybrałem :P, nie było opcji żeby nie zobaczyć Trenta na jego "last wave" aczkolwiek cos ostatnio chodzą słuchy że znowu chce koncertować...
kiedyś mi się marzyło pracować w jakiejs ekipie technicznej co koncerty organizuje, a później hehe no cóć, marzenia sięgnęły troche wyżej, aczkolwiek dobrych livów nigdy dość!, w takich okolicznościach przyrody życzę Ci obecności na wielu dobrych koncertach w przyszłym roku ;)

hud

kiedy jest ten archive w Poznaniu?

ocenił(a) film na 9
odidouo1

ja właśnie nie znałam tego zespołu przed filmem, obejrzałam z ciekawości i teraz jestem uzależniona od ich muzyki

Kladiaaa

ja podobnie, tyle że się oczywiście wynudziłem, próbowałem dwóch podobno najlepszych wydawnictw Sigur'a, bez rezultatu ;)
ale znając troszkę muzyki, mogę śmiało polecić dla ludzi którym takie brzmienia pasują

ocenił(a) film na 7
odidouo1

Ja sie nie mogę zgodzić z tym stwierdzeniem. Jako nie-fan a raczej uznający kunszt i klimat osobnik obejrzałem Heime z wielką chęcią i zaciekawieniem. A finał w stolicy mnie zmiażdżył, kolokwialnie rzec ujmując. Nie zmienia to faktu, że dobiegający na sucho z głośnika muzyka islandczyków mnie nieco nudzi.

ocenił(a) film na 8
odidouo1

Mam pytanie, czy ktoś ma link do torrenta/czegokolwiek innego - bardzo chciałabym obejrzeć ten film, niestety albo nie da się ściągnąć, albo jest usunięty plik. Bardzo proszę o pomoc ~!

Amamiya

http://www.youtube.com/watch?v=AotZiyzsVjQ
:D:D coś słabo szukasz

ocenił(a) film na 10
odidouo1

Nieprawda że to jest tylko dla fanów film. Ja nie należę do fanów a mi się podobał ten dokument.

odidouo1

Nie słucham ich, kiedyś nawet sprawdzałam co to jest, ale stwierdziłam, że to nie dla mnie, a filmem jestem zachwycona.

ocenił(a) film na 10
odidouo1

Nie powiedziałabym, że film będzie dobry tylko i wyłącznie dla fanów - na uwagę zasługują też świetne widoki w tle, jeśli ktoś lubi Islandię, albo chociaż góry i przyrodę nie powinien być rozczarowany. Świetnie ukazana została prostota życia w zgodzie z narturą w pięknej oprawie wizualnej. Na pewno fani zespołu będą zachwyceni ale o ile ktoś taką muzykę toleruje( a niekoniecznie uwielbia) również nie powinien być rozczarowany,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones