PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458654}

Heima

8,2 9 546
ocen
8,2 10 1 9546
7,0 5
ocen krytyków
Heima
powrót do forum filmu Heima

Ten film to obraz tego czym jest świat, jaką rolę w tym świecie może spełniać człowiek, jego kultura. Jeszcze nigdy nie widziałem by ktoś tak pięknie ukazał sens naszej ludzkiej obecności w tej kosmicznie pięknej ziemskiej naturze. Oglądam go już wiele razy. Czasem w chwilach gdy może tracę wiarę w ludzi i sens egzystencji. Po tych obrazach i dźwiękach i wspaniałych subtelnych wypowiedziach członków grupy, trudno dalej tak myśleć, trudno być niezadowolonym czy rozczarowanym. Dla mnie ta Grupa i dźwięki, które generuje to najpiękniejszy opis tego co tu może być rajem i co może być rajem tam jeśli takowy istnieje. Film wizualizuje te dźwiękowy przekaz i pozwala dotknąć tego co niewyobrażalne a tak codzienne i zwykłe tuż obok. Film dla mnie poza punktacja - nie można przecież oceniać tego co jest sensem /istotą. Pozdrawiam tych, którzy czują podobnie jak ja.

ocenił(a) film na 10
perroa

Świetnie ujęte sedno wartości filmowego przekazu. Mam podobne odczucie, a obraz wywarł na mnie tym razem nie mniejsze wrażenie niż dźwięk. Jeden z moich najlepszych widzianych w zyciu filmów. Polecam nie tylko fanom zespołu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones