PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 219
ocen
7,4 10 1 26219
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

Obejrzałabym, ale gdyby nie Mariah Carey. Po prostu tak jej nie lubię... a film wydaję się naprawdę
fajny.

ocenił(a) film na 7
_FemmeFatale_

O matko... -,- Mariah zagrała tu świetnie, więc twoje uprzedzenia są bezzasadne. Zresztą ma tylko rolę epizodyczną.

mario1_94

No to może obejrzę :)

ocenił(a) film na 7
_FemmeFatale_

na prawdę polecam, Mariah nie jest tam piskliwa blondi...jest tam twarda kobietą i bezkompromisową w starciu z matka Precious :)
film prawdziwy, bo takie rzeczy się dzieją niestety, polecam :)

bija_22

Ale film jest mega, a Mariah nie jest zbyt dużo ;)

ocenił(a) film na 9
mario1_94

nie aż taką epizodyczną, ale nie irytuje. osobiście też jej nie lubię za bardzo, ale nie przeszkadza mi w tym filmie, choć jeszcze musi się sporo napracować nad warsztatem. niemniej jednak - miłe zaskoczenie.

mario1_94

Ja ją nawet lubię, ale nie podzielam zachwytu nad nią - raczej mi uphcnęła. Wydaje mi się, że większość przejęła się faktem, iż jest ta saute.

ocenił(a) film na 8
_FemmeFatale_

Tutaj Mariah naprawde sie spisala,bylam kompletnie zaskoczona.Ledwo ja poznalam:-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
_FemmeFatale_

Mariah = rewelacja! Uwielbiam ją jako aktorkę! Niech gra jak najwiecej!

ocenił(a) film na 7
_FemmeFatale_

Nadal nie wieże że to słitaśna piosenkareczka Mariah Carey, ale ta osoba co grała panią Weiss to cudo kobieta i aktorka

ocenił(a) film na 9
_FemmeFatale_

Mimo, że Jej rola nie była jakaś duża, to zagrała w tym filmie rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones