PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577450}
7,3 447
ocen
7,3 10 1 447
Hel lo woo Go seu teu
powrót do forum filmu Hel-lo-woo Go-seu-teu

W momencie..

ocenił(a) film na 10

..kiedy zaczniecie stwierdzac,ze przynudza to spadnie na was niebo,poleja sie łzy i pomyslicie "jaki ten film jest piekny..."

ocenił(a) film na 9
soglif3

dokłądnie tak sobie pomyślałam [SPOJLER] pierwsza połowa filmu przezabawna, główny aktor jest rewelacyjny, potem pozxnaje pielęgniarkę, myślalam że film skonczy się nudną reflekcją, ze ludzi trzeba kochac takimi jakimi są , nawet jak widza duchy, myśląm ż ekońcówka filmu będzie o tym jak się docierają, jak ona przekonuje się do niego mimo zdolności paranormalnych... a tu taka bomba! Też popłakałam się, wzruszyłam ale nie daje 10 bo jednak troche przynudzania było.., niech będzie 8 :)

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Czy Ty mnie podrywasz? ;)

ocenił(a) film na 9
soglif3

eeeee....co?

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

no wiesz ...mezczyzna ,kobieta,bliskosc,pocałunki..kwiaty..i takie tam..

ocenił(a) film na 9
soglif3

buhehhehe, głodnemu chleb na myśli. Ja piszę "ludzi trzeba kochac takimi jakimi są , nawet jak widza duchy" a ten kwiaty i pocałunki, bliskość przez internet, buhehehheheheheheh

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

a widzisz...nie od tego zdania co zacytowałas wzieło sie Twoje tzn moje 'podrywanie'..;)

ocenił(a) film na 9
soglif3

a od którego?

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

a od zadnego...;) Po prostu gdzie ja tam i Ty..:)

ocenił(a) film na 9
soglif3

cheh, czyli mniemam że gdzieś indziej coś napisałam pod Twoim postem co wziąłeś za podrywanie...

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

wzialem i nie oddam...;)

ocenił(a) film na 9
soglif3

che, che, każdy ma swój świat, niech będzie że w Twoim podrywają Cię piękne nieznajome...

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Od samego poczatku czułem ,ze jestes piękna...

ocenił(a) film na 9
soglif3

buhehehehehe, piękna że dech zapiera, che, che

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Uwazasz ,ze nie jestes piekna? Sama napisałas ,ze jestes..;) moze przeniesiemy sie na bardziej prywatny grunt z tym pisaniem ?

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

aha..polecam ten film http://www.filmweb.pl/film/Nae+yeojachingureul+sogae+habnida-2004-116030

ocenił(a) film na 9
soglif3

prywatny grunt? a bo ja wiem czy Ty mi czegoś nie nawypisujesz na tym gruncie? a może Ty jaki zboczeniec jesteś? ;-) ps.widziałam ten film i mi sie nie podobał. zbyt ckliwy i sentymentalny, moim zdaniem ktoś na siłę chciał zrobić romantyczną bajkę o miłości z zaświatów, jest wiele lepszych filmów, chociażby "a moment to remember", "A frozen flower" (wspaniały) czy "Aein" (mój absolutny hit). Ostatnio przeżywam "Annę KAreninę" i nie umiem zdecydowac czy mi sie podobało czy nie. Sama historia piękna, wizja adaptacji rzeczywiście śmiała i innowacyjna ale czy dobra?

ocenił(a) film na 9
Ruby_in_Gold

polecam http://www.filmweb.pl/film/Seul-peum-bo-da+Deo+Seul-peun+I-ya-gi-2009-497097

Przepiękny, środek nieco rozwleczony, ale zakonczenie wszystko wynagradza. Koreańczycy sa mistrzami w zaskakujących zakończeniach

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Jestem ckliwym,starym zbokiem co widac po filmach jakie ogladam...hehehe..."a moment .." to rzeka łez...

ocenił(a) film na 9
soglif3

eee, starego to nie chce, tylko młody, przystojny i szarmancji...

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

To jednak mnie podrywałas. ;)..daj jakis namiar na siebie to zobaczymy jaka Ty jestes młoda,przystojna i szarmacka...mnie widac obok komenta..;)

ocenił(a) film na 9
soglif3

ZAbij mnie, ale za nic nie pamiętam gdzie to ja Cię niby podrywałam. A ni e przyszło Ci do głowy ż e jestem zajęta?

ocenił(a) film na 9
Ruby_in_Gold

Ale nam się discussion zrobiła. Ktoś sobie wejdzie o pomyśłi ze tyle komentarzy to na temat filmu ;)

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

dlatego pisalem o jakims priv. mozna pod filmem bezposrednio..

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

nie jestem zabojca. zajeta jestes? to ladnie tak zdradzac? ;)

ocenił(a) film na 7
soglif3

Tak mnie ubawiła Wasza konwersacja, że aż muszę się zapytać jak rozwinęła się Wasza znajomość... Może jakiś scenariusz z tego by wyszedł. Pod postami do komedii (romantycznej) rozwinął się ciekawy związek przez internet. Tego w sumie jeszcze nie było. Gambate! :)

ocenił(a) film na 7
soglif3

Tak mnie zaintrygowaliście swoją konwersacją, że aż muszę zapytać jak dalej potoczyła się Wasza znajomość?! To byłby ciekawy materiał na scenariusz. W postach pod komedią (romantyczną) zawiązuje się nowa znajomość... Tego jeszcze nie było. W razie gdyby doszło do produkcji inkasuję 10% zysku za pomysł :D
Ganbatte!

ocenił(a) film na 10
Piotr_Mroz

Zapytaj @Ruby_in_Gold

Ruby_in_Gold

Po co wy kobiety takie filmy w ogóle oglądacie jak w prawdziwym życiu dajecie dupy byle komu i zanim zostajecie czyjąś żoną jesteście darmowymi ku..wami dla pierwszych lepszych, bo gustujecie w najpłytszych facetach.
Kobiety ciągną od zawsze do najpłytszych i najmniej moralnych facetów -
próżnych przystojniaków lub przebojowych cwaniaków lub zamożnych, a sława to w ogóle afrodyzjak dla kobiet. Kobiety się takimi facetami zachwycają czyli ogólnie kobiety uwielbiają najmniej moralnych facetów z powodzeniem, którzy w swoim życiu zaliczają najwięcej kobiet czyli traktują kobiety najbardziej przedmiotowo jak ku..wy.
Zachwycacie się, bo ktoś jest przystojny, albo przebojowy albo zamożny.
Kobiety z takimi typami mężczyzn bowiem najczęściej godzą się na seks bez zobowiązań na jeden raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, romanse, a potem ukrywają to lub nie chcą być po tym oceniane. Nie chcą być oceniane jako łatwe.
Z takimi najczęściej godzą się na seks licząc na związek i są wykorzystane.
Nie chcą starań facetów z mniejszym powodzeniem, wolą o wiele bardziej same wybierać facetów, którzy im się najbardziej podobają, a więc starania są już bezcelowe, wręcz same chcą się starać o takich z powodzeniem, których będą im zazdrościły inne kobiety.
Kobiety nie oceniają facetów po przeszłości, nie ma znaczenia ile facet miał kobiet jeśli kobiecie się bardzo podoba mężczyzna i ona się przy nim świetnie czuje. Wybierają kobiety najchętniej facetów z powodzeniem z dużą tendencją do kłamstw/zdrad, a potem nierzadko wybaczają im kłamstwa/zdrady tłumacząc czymś tak tandetnym jak kobieca miłość jakby ona była wiele warta.
Gdy kobiety dają szanse komuś wartościowszemu, bardziej moralnemu, mniej przystojnemu lub mniej przebojowemu lub mniej zamożnemu to same takiego o wiele częściej/chętniej okłamują, zdradzają czy opuszczają na rzecz przystojniejszych, bardziej przebojowych, bogatszych.
Nie ma możliwości, by kobieta chciała się poznawać z mężczyzną/czyli dać mu seks/dać miłość/dać związek, jeśli jej nie przyciągnie jedną z 3 rzeczy:
-dobrym wyglądem (próżnością)
-przebojowością i dobrą bajerą (cwaniactwem)
-zamożnością/statusem społecznym/sławą
Reasumując kobiety dają seks oraz miłość najłatwiej płytkim facetom:
próżnym przystojniakom...zamożnym...przebojowym cwaniakom z dobrą bajerą.

Fakty, które pokazują bardzo precyzyjnie, że kobiety są próżne, płytkie i egoistyczne:
1) Tysiące biografii sławnych ludzi, którzy mieli ponad tysiąc kobiet lub mocne kilkaset
2) Książki uwodzicieli - ludzi, którzy kiedyś byli wartościowi, ale widząc ku..estwo kobiet, że dają zainteresowanie, seks, miłość najpłytszym facetom spasowali. Stali się najlepsi w uwodzeniu, dawaniu emocji, zaskakiwaniu, zaciąganiu do łóżka, bo stworzyli osobowość i ciekawy styl życia znacznie przewyższający 99% facetów . Poznawali ok 5tysięcy kobiet, zaciągneli do łóżka mocne kilkaset pięknych kobiet. I wiedzą wszystko na temat kobiet, każdego rodzaju kobiet i w ich społeczności przecież są też inni co poznawali dość podobną liczbę więc wymieniają się wiedzą.
Na moje pytanie jeden z nich odpowiedział, że wszystko co zaobserwowałem jest 99% prawdą,
ale trzeba przymykać oko na to jakie są, taka ich natura. Zadziwiające, że nie mają dobrego wyglądu i kasy, a mają powodzenie porównywalne z sławnymi ludźmi, bo dają kobietom niesamowity flirt, humor, seksualną wibrację, męskie zdecydowanie, rzadkie i pożądane cechy męskie, emocje itd a większość dzisiejszych facetów jest na ich tle byle jaka. Tacy ludzie, którzy poznawali ok 5tys kobiet i mają u nich wielkie powodzenie, wiedzą co daje efekty więc wiedzą praktycznie wszystko o kobietach. Nie tylko to co mówią kobiety, ale przede wszystkim jakich dokonują wyborów :)
A to wybory/czyny najmocniej mówią o człowieku, a nie słowa lub myśli, które bardzo często nie pokrywają się z czynami/wyborami. Dlatego nie warto przykładać wielkiej wagi do słów czy myśli kobiet, a patrzeć na ich czyny/wybory. Dowiedzieć się na temat jej przeszłości -z iloma/z kim/dlaczego, bo to powie więcej niż stos słów bez znaczenia.
3) Selekcja naturalna na dyskotekach pokazuje, że kobiety ciągną do najbardziej płytkich facetów: próżnych przystojniaków...przebojowych cwaniaków z dobrą bajerą...zamożnych I z takimi się prowadzają i dają im dupy.
4) Już w szkołach można zaobserwować, że kobiety lgną do facetów, którzy wyśmiewają, biją słabszych, a unikają tych wartościowszych poniżanych, wyśmiewanych, bitych
5) Z wszystkich moich znajomych właśnie najpłytsi mężczyźni traktujący kobiety jak ku..wy mieli zawsze najwięcej kochanek, dziewczyn na jakiś czas, teraz mają piękne żony, które pewnie nierzadko są zdradzane, natomiast wartościowsze osoby moim zdaniem mieli małe powodzenie i mają byle jakie żony z których nie są aż tak zadowoleni.
6) Testy na czacie. Wystarczy napisać do 100 tych samych kobiet z 2 profili.
Z jednego być facetem porządnym szukającym dziewczyny, miłości, związku, a z drugiego być facetem lubiącym seks, dającym flirt, humor, seksualną wibrację - kobiety o wiele bardziej lgną do 2 typu, chcą sie wtedy umawiać, są bardziej otwarte, szczere, są gotowe nawet od razu umówić się na seks. A pierwszy profil ma nędzne powodzenie u tych samych kobiet.
7) Testy na portalach społecznościowych ze zdjęciami. Wystarczy znów napisać do 100 tych samych kobiet z 2 profili. Na 1 profilu mieć ładne zdjęcia, można pisać byle co i ma powodzenie się nawet nie wysilając się, a na 2 profilu z brzydkimi zdjęciami można produkować się i ma się marne zainteresowanie, bo kobiety skreślą takich na starcie.
Więc dla kobiet na starcie nie ważne kto jaki jest, a jak wygląda. Jakby to była jakaś wartość, a przecież jest to coś bez żadnej wartości, bo piękno jest powszechne, można się z tym urodzić lub to kupić (operacje, ubrania) więc nie jest czymś na co ktoś musi zasłużyć.
A kobiety wolą dawać szansę na starcie głównie tym z lepszym wyglądem czyli tym co mają większe powodzenie, kobiety na nich lepiej reagują na starcie i mają szansę zaliczać sporo kobiet mimo, że nie muszą mieć kasy czy przebojowości.
Moim zdaniem nie ma choć jednego powodu na tym świecie być dobrze traktować kobiety i współczuć im obojętnie co je złego spotyka ze strony facetów. Same swoimi wyborami najgorzej traktują wartościowych, a najlepiej najpłytszych więc niech mają co mają.

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

O widze ,ze pani zmieniłaś notę na 9..czyzby moja skromna osoba miała w tym swoj mały udział ?

ocenił(a) film na 9
soglif3

Piotr Mróz to fajnie że zainteresowała Cię ta rozmowa :) ale znajomośc się nie potoczyła dalej, , Soglif a czemu ma mnie zapytać, to Ty nie wiesz? Notę zmieniłam, bo widziałam prawie 200koreańsców, większości nie pamiętam i doszłam do wniosku że skoro ten mi tak zapadł w pamięć to zasługuje na wyższą notę. Piotr Mróz napisz co myslisz o filmie

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

No bo bede zazdrosny..;/ ;) Polec jakis podobny klimatem do "Hello.."

ocenił(a) film na 9
soglif3

RUBY SUBIEKTYWNY RANKING NAJLEPSZYCH MELODRAMATÓW:
1. Aein
2. Wolf boy
3. Frozen Flower
4. A moment to remember
5. Once upon time in high school
6. A millionaire’s First Love
7. Przepis (jeden z nielicznych filmów koreańskich dostępnych z lektorem)
8. Strzała wojny (j.w)
9. Temptation of Wolves
10. …Ing
11. Tidal wave (oznaczony jako katastroficzny, ale więcej tam dramatu jak katastrofy ;)

Ty mi polec jakies dobre komedie romantyczne, ale nei głupkowate, tylko takie w stylu "My PS partner"

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

Ciezko znalezc te filmy w necie. Ja online nie moge ogladac aktualnie. Korean romantic ? Nic Ci teraz nie polece czego nie znasz...:( Najwyzej mozesz wejsc do mnie na inne filmy ocenione i brac te powyzej noty 6.

ocenił(a) film na 9
soglif3

Już przzeglądałam, wiekszość Twoich filmów widziałam, to chyba u Ciebie znalazłam http://www.filmweb.pl/film/Poo-reun-so-geum-2010-598709 który wydaje się być interesującym filmem

ocenił(a) film na 9
soglif3

RUBY SUBIEKTYWNY RANKING NAJLEPSZYCH MELODRAMATÓW:
1. Aein
2. Wolf boy
3. Frozen Flower
4. A moment to remember
5. Once upon time in high school
6. A millionaire’s First Love
7. Przepis (jeden z nielicznych filmów koreańskich dostępnych z lektorem)
8. Strzała wojny (j.w)
9. Temptation of Wolves
10. …Ing
11. Tidal wave (oznaczony jako katastroficzny, ale więcej tam dramatu jak katastrofy ;) )

ocenił(a) film na 9
Ruby_in_Gold

CHYBA NIE są podobne klimatem, w końcu "hello ghost" konczy się happy endem ale wszytskie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Teraz siedze w temacie dram okreanskich i filmy nieco "zaniedbałam". Daj znac co bedziesz oglądał i kiedy to może obejrzymy razem ;)

ocenił(a) film na 10
Ruby_in_Gold

u mnie czy u Ciebie?

ocenił(a) film na 9
soglif3

Każdy w swoim domu, mozemy potem wymienić się opiniami na temat tego filmu

Ruby_in_Gold

"Każdy w swoim domu"? To już raczej nie Korea tylko "Kiedy Harry spotkał Sally" ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones