PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595563}
5,3 814
ocen
5,3 10 1 814
Hindenburg
powrót do forum filmu Hindenburg

Rok 1937. Hidenburg jest największym na świecie sterowcem pasażerskim i chlubą nazistowskich Niemiec., Z powodu amerykańskiego embarga na sprzedaż helu do Niemiec maszyna wypełniona jest wysoko łatwopalnym wodorem. Żal że tylko jeden .... Anie cała flota powietrzna tak skończyła może inne był by nasze losy ......

farina280379

Jak możesz, też nie przepadam za naziolami, ale tam ginęli głownie cywile, nikomu bym nie życzył takiej śmierci. "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego"

PawelK

Żal, żal, ale, większość tego społeczeństwa to byli naziści, gdyby tak nie było to po dojściu Hitlera do władzy był by zamach stanu potem powstanie jedno drugie i wojna domowa a tam NIC ....Sielanka i społeczne przyzwolenie na bestialstwo, popierniczone społeczeństwo, i tyle w tym temacie.... Dobrze że liberalna polityka imigracyjna zabiła tam resztki tożsamości narodowej i tym samym ciągotki nazi....

farina280379

" Dobrze że liberalna polityka imigracyjna zabiła tam resztki tożsamości narodowe" Zamienił stryjek siekierkę na kijek, teraz mamy brudasów terrorystów którzy wysadzają szkoły pełne dzieci, pociągi oraz kobiety noszące na głowie worki na kartofle:-)

PawelK

Na szczęście, dostali za swoje Hitler w kotle smoły się przewraca ;-))))) Czystość rasowa hehe lepiej być nie mogło......

farina280379

Może masz racje, ale na tych turbaniarzy z Talibanu też trzeba mieć na oku, i jak przeholują w zachciankach to za frak i wypad z europy jak nie potrafią się zachować, ostatnio czytałem jak jeden "taki" tatulek chciał obrzezać córkę, inny przykład tatuśek Taliban, matka europejka, przy czym to nie była Niemka, mieli syna, który zadeklarował że nie chce być obrzezany, matka stanęła po stronie syna, ojciec po kłótniach dał za wygraną. Ale jak matki nie było zawlókł syna do jakiegoś Turbanierza rzeźnika o przepraszam, "lekarza" i obrzezał syna, to nie było małe dziecko to był nastolatek, który sam w tych sprawach może za siebie decydować. Nie mam nic do imigrantów sam leczę się u lekarki z dalekiego wschodu, ale Azjaci mają kulturę bardzo wysoką, czego niestety nie można powiedzieć tych talibach, nie jestem wrogiem Islamu, po prostu nie lubię, nie na widzę fanatyzmu religijnego w żadnym wydaniu, jestem Katolikiem, chodże do kościoła i do spowiedzi, ale nie obnoszę z tym. Nie wyobrażam sobie również jak można mordować w imię boga, to jakiś absurd! No trochę się rozpisałem, a chciałem żeby było krótko i zwięźle :-)

PawelK

Polska polityka imigracyjna jest restrykcyjna wiem bo znajoma jest z Białorusi i strasznie musi się wykazać żeby tu być i studiować, więc puki co tylko niemcy mają problem a właściwie to coś co nazywamy niemcami a jest zlepkiem liberalnego chłamu i kolorowego napływowego czegoś o nieokreślonej strukturze, społeczno wyznaniowej ;-) Pozdrawiam chwalmy Pana ;-) !

farina280379

No o tym właśnie pisałem:-)

Nie mam nic przeciwko imigrantom byle by tylko u umieli się zachować, a nie szarogęsili się jakby byli u siebie w Talibanie, jak ja idę do kogoś w gości, to staram się przestrzegać reguł gospodarza, albo jak ktoś by przyszedł do mnie w gości, zaczął mi rozkazywać jak by to był jego dom i przestawiać meble, w takiej sytuacji pozostaje tylko jedno rozwiązanie wsiąść za szmaty i zasadzić pożądanego kopa w d... i za próg delikwenta.
Tak właśnie należy postępować z osobnikami które nie potrafią się kulturalnie zachować.

farina280379

co za bełkot.

oberamigo

Hahahah. Dobre podsumowanie tych wypocin;]

adi200022

kwiatki CIPOusychały

farina280379

Tak naPiSali w KC PiS?

farina280379

Do NSDAP należało 8 500 000 członków więc nie pieprz że większość była nazistami. Popieranie zniszczenia tożsamości narodowej i widzenie w każdym "nazisty" jasno oznacza że jesteś neokomunistą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones