PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757869}

Historia Zlatana

Den unge Zlatan
6,5 1 078
ocen
6,5 10 1 1078
Historia Zlatana
powrót do forum filmu Historia Zlatana

odczuwam niedosyt gdyz dokument zakonczyl sie w momencie w ktorym Zlatan grał w Juventusie. Dokument powstal w 2015 roku a wiec tworca mogl dokopac sie do materiałow z Interu(2006-2009), Barcelony (2009-2011), Milan a takze PSG w ktorym gral od 2012 do 2016 roku.

miklope

Mam podobne odczucia. Powiem więcej, szukałem 2 części, bo nie mogłem uwierzyć , że film urywa się, w momencie jak Zlatan jest tak naprawdę dopiero na progu kariery - dopiero Twój wpis uświadomił mi, że faktycznie tak jest.

ocenił(a) film na 8
miklope

Właśnie obejrzałem i jestem zadowolony.Jego dalsze losy nie są ciekawe do nakręcenia filmu z prostego powodu - to jest Zlatan i my wszystko wiemy o jego życiu od czasów przejścia do Juventusu.Chłop jest mega publiczną personą która uwielbia kamery, instagramy itd

ocenił(a) film na 8
miklope

Tłumacząc tytuł ze szwedzkiego „Młody Zlatan”. Nasi oczywiście musieli zmienić tytuł wprowadzając ludzi w błąd a twórca filmu uznał że młodość Zlatana zakończyła się wraz z pierwszym sezonem w Juve.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones