PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=389679}

Historia miłosna

Kya Love Story Hai
6,4 582
oceny
6,4 10 1 582
Historia miłosna
powrót do forum filmu Historia miłosna

Na filmebie nie ma co prawda zbyt dużo informacji na jego temat.. ale samo 'Love' w tytule powoduje, że mam ochotę go obejrzeć... Jak oglądaliście to piszcie.. albo może macie ?? Jak macie to też piszcie .. ;) :):) hehe..

ukulele20

filmu nie widziłąm ale widziałam piosenk its rocking z kareena kapoor prawdę to powiedzieć piosenka była najbardziej sławna z całego filmu było o niej dużo i zatanawiałm się skąd ta piosnka jest i po jakimś czasie zobaczyłam że to z tego filmu.polecam piosnkę.fajna

ukulele20

Wprawdzie filmu nie widziałam, ale jeśli chcesz go obejrzeć, to 25 czerwca będzie on do kupienia z gazetą Tina 26/2008 =)

ukulele20

już go kupiłam i właśnie oglądam - bardzo fajny. polecam ;)

ocenił(a) film na 1
ukulele20

Ja uwielbiam bollywood i dlatego kupiłam ten film. Właśnie go obejrzałam i naprawdę tego żałuję. Banalna historia tak bardzo schematychna,że ostatnie 30 minut filmu przewijałam bo domyśliłam sie jak się skończy (i nie pomyliłam się), gra aktorów tez nie przekonuje.
Jedynym plusem tago filmu jest przystojniak Karan Hukku. Nie polecam tego filmu.

ocenił(a) film na 5
ukulele20

Nie polecam. Odrazu to piszę, bo kupiłam ten film z Tina dzisiaj i żałuje wydanych pieniędzy...
Jak dla mnie to film jest nudny (nawet piosenki do gustu mi nie przypadły, niestety), często przewijałam go do przodu, bo jakoś szkoda mi było czasu... ;-)
Aktorzy w ogóle mnie nie zachwycili, choć dziewczyna grająca główną rolę, ładnie zagrała w innym filmie, z Shahidem Kapur w Dil Maange More.

Kareena pojawiła sie zaraz na początku filmu w piosence, nie dziwię się, że ją zaangażowali do tego filmu (jakoś trzeba było zachęcić widownię do przyjścia do kina, a ona ostatnio jest dość popularna).

To tyle, ale się rozpisałam :-)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
AtkAsienka

film był bardzo fajny... Najlepszy z tych wszystkich kupionych w tinie

ukulele20

przecież ten film nie jest wcale taki zły... mi sie podobał... aktorka bardzo ładna i fajna :D

Madleen

A mnie się nie podobał - jak na Bollywood to niestety BARDZO słabiutki ... A szkoda, bo aktorzy bardzo fajni, mogło być ciekawiej...

funny_girl

cudowny... cudowny... Tusshar Kapoor... a piosenka I MISS YOU EVERYDAY w jego wykonaniu... jejku... mdleję ;)

ocenił(a) film na 3
ukulele20

Dla mnie ten film to porażka. Może oprócz tych dwóch pajaców co ciągle jakieś problemy mieli. :) Ale niestety aktorzy grać nie umieli i jeszcze ten scenariusz... ( o mało którym filmie mam takie zdanie ) Słabiutko... Ale wiem, że dużej ilości osób się podoba, więc może po prostu to nie film pod mój gust. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones